Як захопити зображення.

Нерідко зображення, представлене на моніторі комп'ютера, має певну цінність. Наприклад, інформація, що з'явилася на одному з веб-сайтів, вимагає документованого запечатления. Як же в такому разі захопити зображення?
Інструкція
1
Самий просто спосіб захоплення зображення з монітора комп'ютера здійснюється штатними засобами операційної системи. Натисніть клавішу PrintScreen, яка на клавіатурі найчастіше розташовується у верхній правій частині. Тепер зображення з інформацією, представленою на моніторі, знаходиться в буфері обміну. Щоб його зберегти на жорсткий диск, скористайтеся одним з графічних редакторів. Для цієї мети підійде, наприклад, Microsoft Paint - стандартна програма, що входить до складу Windows. Крім неї, ви можете скористатися й іншими безкоштовними або платними графічними редакторами, наприклад, Adobe Photoshop, ACDSee Photo Editor, Corel Paint Shop Pro, GIMP та ін.
2
Відкрийте у вибраній програмі підміню «Редагувати», а потім «Вставити». Також для цієї мети ви можете скористатися гарячим сполучення клавіш Ctrl + V. Тепер зображення необхідно зберегти. Виберіть підменю «Файл», а потім «Зберегти». Цю процедуру може замінити поєднання Ctrl + S. Виберіть формат, в якому ви бажаєте зберегти зображення, визначитеся з назвою і натисніть на кнопку «Зберегти».
3
Також захопити зображення можна за допомогою спеціального програмного забезпечення. Прикладами таких програм можуть служити Screenshot Captor, Cropper, Capture-A-ScreenShot та ін. В операційних системах Windows, починаючи з Vista, в базовий комплект входить програма Snipping Tool («Ножиці»), призначена для створення знімків екрану. Щоб її запустити, відкрийте «Пуск» - «Всі програми» - «Стандартні» - «Ножиці». Запустіть цю програму, за допомогою з'явився інструменту виділіть область екрану, яку ви хочете захопити. Потім збережіть отримане зображення.
Корисна порада
Штатні засоби Windows дозволяють захоплювати не тільки всю область екрану, але також і тільки активне вікно. Для цієї мети скористайтеся НЕ клавішею PrintScreen, а комбінацією Alt + PrintScreen.