Як приклеїти стельовий плінтус.

Пенополиуретановая плитка - відмінний спосіб додати стелі естетичний вигляд за дуже невеликі гроші. Однак стеля не буде виглядати завершеним, якщо не наклеїти стельовий плінтус. Купуйте тільки гладкий плінтус і з однієї партії, інакше ви ризикуєте придбати різні відтінки. Кількість плінтусів береться виходячи з периметра приміщення плюс 2 - про запас. Клеїться плінтус на той же клей, яким ви клеїли стельову плитку.
Інструкція
1
Починаємо клеїти плінтус з одного з кутів, тому тут важливо правильно зістикувати два плінтуса. Підганяти два плінтуса треба до того, як нанесете клей. Інакше потім ризикуєте все зіпсувати. Кут між стінами рідко буває 90 о , тому прикладайте на місці. Нічого страшного, якщо в перший раз не вийде - для цього ви взяли запасні плінтуса.
2
Після того, як ви точно зістикували плінтуса, наносите на обидві планки клей. Наносити треба ближче до внутрішнього кута безперервної лінією. Вмонтовуйте кут, тільки сильно не тисніть, щоб не вийшло вм'ятин і сам плінтус не зігнувся. Злам потім прибрати буде дуже складно. Через пару хвилин наклеюйте остаточно, акуратно зістикувавши обидві планки. Якщо ви збираєтеся потім зашпаклювати стики, то на вільних кінцях планок зніміть ножем фаски.
3
Продовжуйте клеїти аналогічним способом плінтус по периметру кімнати. Коли дійдете до наступного кута прірежьте спочатку кут, а потім відміряйте потрібну довжину.
4
Шпаклювати стики можна наступного дня. Зазвичай для цього використовують м'яку гіпсову шпаклівку. Поки гіпс не схопився, надлишки змивають мокрою ганчіркою.
5
Коли шпаклівка просохне, всі нерівності знімають дрібною шкуркою. Тепер можна і фарбувати.