Як грати на дитячому синтезаторі. Як навчитися грати на дитячому сентезаторе.

Дитячий синтезатор має значно менше функцій, ніж звичайний, але має специфічний «восьмібітним» звучанням. За це він знаходить прихильників не тільки серед дітей, але й серед виконавців музики в жанрі, який так і називається - «8 біт». Інтерфейс користувача недорогих дитячих синтезаторів різних виробників зазвичай стандартизований.
Інструкція
1
Включення і виключення синтезатора здійснюйте механічним вимикачем (зазвичай він називається "Power"). Його включеному положенню відповідає палаючий світлодіод з тією ж назвою.
2
Для регулювання гучності використовуйте дві клавіші зі стрілками, позначеними як "Volume".
3
Для вибору віртуального музичного інструменту використовуйте одну з восьми клавіш з назвами інструментів.
4
Для вибору автоматичного акомпанементу використовуйте одну з восьми клавіш з назвами різних ритмів.
5
Для регулювання темпу автоматичного акомпанементу використовуйте дві клавіші зі стрілками, позначеними як "Tempo".
6
Для того, щоб грати на віртуальних ударних інструментах, використовуйте чотири клавіші з їх назвами.
7
Натисканнями клавіші, позначеної як "Select", виберіть режим роботи зазначених вище чотирьох клавіш: або імітація ударних інструментів, або імітація голосів тварин.
8
Натисканням клавіші під назвою "Record" включите режим запису. Загориться відповідний світлодіод. Зіграйте мелодію, пам'ятаючи, що обсяг пам'яті інструменту обмежений. Знову натисніть на ту ж клавішу, і світлодіод згасне.
9
Натисніть клавішу "Play". Почнеться відтворення зробленого запису. Клавішами "Tempo" при бажанні змініть темп відтворення. Якщо в ході запису були використані ударні або голоси тварин, натисніть клавішу "Select", і при новому відтворенні вони зазвучать в іншому режимі. Аналогічним чином можна зіграти мелодію на одному віртуальному інструменті, а відтворити її, використовуючи будь-який інший.
10
Пам'ятайте, що в звичайному режимі синтезатор є двухголосний, а в режимі запису і відтворення - одноголосним. Автоматичний акомпанемент займає один з голосів. Записати і відтворити його не можна. При виключенні синтезатора зроблений запис стирається.
11
Якщо навіть мінімальна гучність звучання інструменту здасться вам надмірної, включіть послідовно з динамічною голівкою резистор номіналом близько 100 Ом і потужністю не менше 0,5 Вт
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=clvYMxWnLfc
Корисна порада
Якщо ваша дитина скаржиться, що при грі на піаніно йому незручно розтягувати пальці руки, подаруйте йому дитячий синтезатор - відстані між клавішами на ньому менше.