Як позбутися від судинної сіточки.

Судинна сіточка на ногах - це кошмарний сон всіх жінок. Вона з'являється невідомо звідки, псує ваші прекрасні ніжки своїм страхітливим виглядом і загрожує розповзтися з одного маленького павучка в цілу мережу синіх і голубуватих розлучень, що покривають все тіло. Що ж з нею робити і чи можна щось з нею зробити? Зробити - можна, треба лише запастися терпінням.
Вам знадобиться
  • консультація флейболога, контрастний компрес, взуття на плоскій підошві
Інструкція
1
Судинна зірочка на шкірі - це ні що інше, як справжнісінький варикоз. Точніше кажучи, його найперша і найбільш нешкідлива стадія. Якщо ви не відчуваєте ніяких неприємних симптомів, а тільки лише незадоволені тим, як це виглядає, краще звикнути до думки, що вічно це не триватиме. Наступною фазою стане тяжкість і набряклість в ногах, болі, спазми, а потім і збільшення вен. Але зневірятися на варто. Перше, що вам необхідно зробити - відвідати лікаря флейболога. Він проведе діагностику стану ваших судин, призначить комплексне лікування і дасть поради, як уникнути погіршень.
2
Якщо звернутися до лікаря на стадії судинних сіточок, швидше за все, вам не призначать ніякого серйозного лікування. Просто для того, щоб погіршення не відбулося, необхідно слідувати простим правилам. По-перше, позбудьтеся від взуття на високих підборах. Надмірне навантаження збільшує ризик виникнення здуття судин і розростання некрасивих сіточок і зірочок на шкірі. Саме тому віддавайте перевагу зручному взутті і комфортною колодці. По-друге, варто уважно постежити за своїм режимом. Не треба багато стояти або сидіти в одному положенні. Для запобігання застою крові в кінцівках необхідно більше рухатися.
3
Дуже добре допомагає від судинних сіточок контрастний душ або обтирання. Це своєрідний масаж судин, який допомагає їм різко стискатися і розширюватися, тренуючи стінки найтонших капілярів. Щоразу під час душу закінчуйте водні процедури обливанням проблемних зон дуже гарячою і дуже холодною водою по черзі. Спочатку це може здатися складним, але судини дуже швидко звикають до подібного масажу і будуть охоче тренуватися щодня.
Зверніть увагу
Не варто захоплюватися видами спорту, які пов'язані з надмірним навантаженням на ноги: велосипед, стрибки або акробатика. Краще більше плавайте і ходіть пішки.
Корисна порада
Якщо ви багато часу проводите в машині, літаку або сидячи в кріслі, обов'язково використовуйте компресійний трикотаж або панчохи. Це дозволить рівномірно розподілити тиск рідини на ноги і позбавить вас від набряків і розширення судин.