Як змінити колір шрифту html. Як змінити текст html.

Для вказівки кольору шрифту в сторінках веб-сайтів можна використовувати як кошти, передбачені в мові HTML, так і засоби мови CSS (Cascading Style Sheets - «Каскадні таблиці стилів»). Залежно від особливостей верстки конкретної сторінки може бути доцільним використання одного або іншого методу, а іноді і їх комбінування.
Інструкція
1
Використовуйте атрибут color, щоб задати колір виведеного на сторінку тексту, поміщеного між відкриває () і закриває () тегами, які задають параметри шрифту. Наприклад: Червоний шрифт Тут колір шрифту вказано його шістнадцятковим кодом # ff0000, але для основних кольорів і деяких іменованих відтінків можна використовувати і текстове («мнемонічне») англомовне значення. Наприклад, # ff0000 можна замінити на Red.
2
Вказуйте потрібний відтінок кольору в атрибуті style, якщо треба змінити колір фрагмента тексту, поміщеного всередину якогось блочного або сатиричного елемента сторінки. Наприклад, якщо фрагмент тексту поміщений всередину блочного елемента, утвореного тегом div, то задати колір шрифту можна так:
Текст аквамаринового Цвєтаєв разі використання сатиричного елемента span застосовувати атрибут style треба точно таким же способом: Текст аквамаринового цвета.Здесь колір теж можна задавати як шестнадцатерічнимі кодами, так і текстовими позначеннями, наприклад, # 7fffd4 можна поміняти на aquamarine.
3
Поміщайте в заголовну частину документа або в окремий css-файл опис стилів, що містить вказівку кольору шрифту потрібних блоків тексту - це універсальний і частіше застосовується у верстці веб-сторінок метод. Наприклад, щоб задати синій колір шрифту для всієї сторінки, в її заголовну частину (між тегами і ) можна помістити такий код:
4
Використовуйте атрибути class, якщо в описі стилів треба задати різний колір різним фрагментам тексту. Наприклад, якщо треба мати на можливість вставляти при створенні документа і, надалі, при його зміні, текстові блоки червоного та синього кольорів, то можна помістити в заголовну частину такий код: Тут blueText і redText - це імена, а точка перед ними означає, що імена відносяться до атрибутів class. Щоб забарвити будь-яку частину тексту, наприклад, в червоний колір, треба додати до відповідного тегу атрибут class зі значенням redText:

Червоний текст

Зверніть увагу
Щоб отримати чорний колір шрифту в CSS, нам не потрібно нічого нікуди додавати (пам'ятаємо, що будь-який колір можна отримати додаванням до чорного). Тому чорний колір буде записуватися як # 000000. Білий колір шрифту за допомогою CSS виходить шляхом рівномірного змішування всіх кольорів і записується як #FFFFFF.
Корисна порада
Можливості управління шрифтами в CSS не набагато ширше, ніж в HTML. Але, тим не менше, використання CSS дає деякі переваги, і, в першу чергу, користуватися CSS набагато зручніше, в чому ви скоро переконаєтеся. Для завдання параметрів шрифтів в HTML використовується елемент FONT. З його допомогою можна задавати гарнітуру шрифту (атрибут face), розмір (size) і колір (color).
Зміна тексту в HTML проводиться за допомогою спеціальних тегів і додаткових атрибутів. Доступні для застосування методи дозволяють збільшити розмір тексту, змінити його накреслення і колір. А наявні дескриптори для форматування дають можливість максимально точно розмістити елементи на сторінці.
Інструкція
1
Відкрийте файл HTML, який ви хочете відредагувати, за допомогою встановленого на комп'ютері редактора. Для додавання необхідних тегів можна скористатися стандартним «Блокнотом», клікнувши правою клавішею миші на змінюваному документі і вибравши підменю «Відкрити за допомогою» - «Обзор» - «Блокнот». Серед альтернативних програм для більш зручного твори потрібних операцій можна скористатися Notepad ++ і Microsoft FrontPage, доступних для завантаження в інтернеті.
2
Перейдіть до ділянки тексту, який ви хочете змінити, і почніть вводити необхідні дескриптори. Для зміни розміру і кольору можна скористатися атрибутами тега . Вкажіть параметр color, щоб задати потрібний відтінок. Кольори можуть бути вписані як відповідно до їх англійськими найменуванні, так і з використанням палітри в шістнадцятковому форматі.
3
Опція face дозволяє змінити тип шрифту. Size використовується для завдання розміру букв по лінійці від 1 до 7 кеглів (за замовчуванням використовується 3). Наприклад: Видозмінений фрагмент В даному випадку словосполучення буде забарвлено в червоний колір, збільшено до 6 розміру і виведено декоративним шрифтом fantasy.
4
Для виділення частини тексту в окремий абзац використовуйте тег. З його допомогою ви можете відрегулювати місце розташування ділянки на сторінці через додатковий параметр align. Наприклад:

Вирівнювання по центру

Вирівнювання по лівому краю

Вирівнювання по правому краю

5
Для виведення курсивного тексту скористайтеся тегом , уклавши потрібне слово або ділянку в між відкриває і закриває дескрипторами. Щоб зробити букви напівжирними, застосуйте . Для підкреслення підходить . Закреслити текст можна через . Щоб вивести число у верхньому індексі, застосовуйте , а для відображення потрібної цифри або букви в нижньому індексі скористайтеся . Всі перераховані теги можуть бути використані в рамках .
6
Щоб зробити перенесення тексту на сходинку вниз, в HTML передбачений дескриптор & ltbr>. Для створення горизонтальної роздільної лінії є тег
. Наприклад: Курсивний текст Закреслений
2 * 2 = 2 2