Як включити нумерацію сторінок.

Текстовий документ на комп'ютері виглядає зрозуміло і впорядковано, адже сторінки розташовані в чіткій послідовності. Однак при друку документа на папері можна заплутатися в тексті, якщо сторінки не пронумеровані заздалегідь.
Інструкція
1
Друкуючи важливі текстові документи і готуючи їх до перевірки, потрібно бути уважним і відповідальним. Часто позитивна оцінка діяльності залежить від її правильного оформлення на папері з дотриманням усіх встановлених правил друкованих документів. Оскільки зараз комп'ютер є незамінним помічником у роботі і наборі текстів, і для цього використовуються стандартні програми, для всіх документів встановлюється певний набір вимог. До стандартних характеристикам друкованого тексту ставляться розмір і вид шрифту, міжрядковий інтервал, вирівнювання тексту, а також нумерація сторінок, забезпечуючи зручну роботу з роздрукованим текстовим документом.
2
Нумерувати сторінки документа Word можна, звичайно, вручну - просто друкуючи потрібну цифру на бажаному місці, але якщо вам потрібно впорядкувати безліч сторінок тексту, то скористайтеся настройками програми Microsoft Word.
3
Якщо ви використовуєте версію Microsoft Office 2003, відкрийте документ Word і на верхній панелі інструментів знайдіть меню «Вставка». Натисніть на цю робочу область і виберіть сервіс «Номери сторінок». Перед вами відкриється вікно налаштувань нумерації. Наведіть курсор на графу «Положення» і виберіть, де на аркуші буде розташовуватися нумерація: вгорі чи внизу сторінки.
4
Графа «Вирівнювання» налаштує положення нумерації щодо тексту. Виберіть, чи буде цифра стояти в середині рядка, праворуч або ліворуч від тексту, всередині або зовні. В залежності від ваших уподобань поставте або приберіть прапорець з опції «Номер на першій сторінці». Зверніть увагу, що на титульному аркуші номер сторінки ніколи не ставиться, але наступний лист підписаний цифрою «2».
5
Натисніть на кнопку «Формат» всередині вікна налаштування нумерації і виберіть, як виглядатиме розмітка сторінок. Гортайте зразки і клацніть лівою кнопкою миші на вподобаний вид. У вікні «Формат» зверніть увагу на можливість оофрмленія глав і заголовків.
6
Налаштувавши параметри нумерації сторінок, натисніть «ОК».