Як зберегти диск С на диск Д.

У рідкісних випадках виникає необхідність перенести операційну систему на інший жорсткий диск або розділ використовуваного вінчестера. Сучасні програми дозволяють зробити це кількома різними способами.
Вам знадобиться
  • - Partition Manager.
Інструкція
1
В якості першого варіанту спробуйте створити образ операційної системи, а потім відновити її на інший розділ диска. Відкрийте панель керування комп'ютером. Виберіть меню «Система і безпека». Перейдіть до пункту «Архівація та відновлення».
2
Вивчіть вміст лівої колонки відкритого меню. Виберіть пункт «Створення образу системи» і перейдіть до нього. Дочекайтеся завершення процесу визначення пристроїв, придатних для зберігання образу. Виберіть будь підходяще місце, наприклад, розділ жорсткого диска та натисніть кнопку «Далі».
3
У новому вікні з'явиться список розділів, що підлягає архівації. Натисніть кнопку «Архивировать» щоб створити і зберегти образ операційної системи.
4
Тепер поверніться в меню «Архівація та відновлення». Виберіть пункт «Створити диск відновлення». Зверніть увагу на наступний нюанс: якщо у вас є інсталяційний диск Windows 7, то даний крок можна пропустити. Тепер вставте диск відновлення в привід і перезавантажте комп'ютер.
5
В меню відновлення виберіть параметр «Відновити систему з образу». Вкажіть шлях до файлу-образу і місце для відновлення системи (диск D).
6
Якщо ви використовуєте операційну систему Windows XP, то легше просто скопіювати розділ. Встановіть програму Partition Manager. Перезавантажте комп'ютер і запустіть цей додаток. Виберіть режим досвідченого користувача.
7
Клацніть правою кнопкою миші по системному розділу жорсткого диска (Диск С). Виберіть пункт «Копіювати розділ». У новому вікні з'явиться вибір місця для зберігання майбутньої копії. Програма не дозволяє скопіювати розділ на вже створений локальний диск, тому вам буде потрібно наявність неразмеченное області. Якщо її немає - видаліть один з локальних дисків.
8
Оберіть розділеного область для зберігання копії розділу. Натисніть кнопку «Далі». У вікні підтвердження заданих параметрів натисніть кнопку «Готово».
9
Тепер натисніть кнопку «Застосувати намічені зміни», розташовану на панелі інструментів програми. Зачекайте, поки завершиться процес створення копії розділу.