Як налаштувати сервер на компі.

У деяких ситуаціях для створення домашньої мережі, в якій відразу кілька комп'ютерів будуть отримувати доступ до інтернету, можна обійтися без використання складного дорогого устаткування. Необхідно лише налаштувати комп'ютер як сервер.
Вам знадобиться
  • - мережеві кабелі.
Інструкція
1
Спочатку визначте, який комп'ютер буде виконувати у вашій мережі функції сервера. Він повинен бути досить потужним, щоб на ньому не сильно позначалася навантаження, що виникає в результаті розподілу і передачі інтернет-трафіку. Якщо в цьому комп'ютері встановлена тільки одна мережева карта, то придбайте додаткове аналогічний пристрій.
2
Підключіть придбаний мережевий адаптер до вибраного комп'ютера. Тепер, використовуючи мережевий кабель, з'єднайте цей адаптер з мережевою картою іншого комп'ютера. Тепер налаштуйте цей мережевий адаптер таким чином, щоб через нього інші комп'ютери могли отримувати доступ до інтернету. Відкрийте властивості цієї мережевої карти. Виберіть протокол інтернету TCP/IPv4 та натисніть кнопку «Властивості».
3
Введіть у полі «IP-адреса» числа 155.155.155.1. Інші поля цього меню залиште без зміни. Збережіть налаштування адаптера.
4
Створіть і налаштуйте підключення до інтернету на цьому комп'ютері. Природно, використовуйте для цієї мети іншу мережеву карту. Відкрийте властивості нового підключення і перейдіть в меню «Доступ». Встановіть прапорець навпроти пункту «Дозволити використання цього підключення до інтернету інших комп'ютерів локальної мережі». У наступному пункті вкажіть мережу, в яку входить другий мережевий адаптер.
5
Налаштування сервера на комп'ютері на цьому закінчена. Тепер змініть параметри мережевої карти комп'ютера, з'єднаного з даними ПК. Відкрийте властивості мережевого підключення і перейдіть до налаштування протоколу TCP/IPv4.
6
Беручи до уваги значення IP-адреси комп'ютера-сервера, введіть наступні числа в необхідні пункти відкрився меню: - 155.155.155.2; - 255.255.0.0; - 155.155.155.1; - 155.155.155.1; - 155.155.155.1.
7
Збережіть параметри цього меню. Переконайтеся в тому, що комп'ютер отримав доступ до інтернету.