Як вибрати мікрохвильові печі.

Важко уявити, що колись люди обходилися без мікрохвильових печей. А в наш час рідко у кого на кухні немає мікрохвильової печі. В лічені хвилини розігріти продукти або навіть підсмажити курку - далеко не все, що вміє сучасна мікрохвильова піч.
Інструкція
1
Для того, щоб правильно вибрати мікрохвильову піч, перш за все, слід визначитися зі списком завдань, які цей прилад буде виконувати на вашій кухні. Не варто нехтувати таким фактором, як вільне місце на кухні - якщо його трохи, то ваш вибір автоматично буде обмежений моделями з невеликим об'ємом.
2
Сучасні мікрохвильові печі вміють виконувати різні функції крім основного їх призначення - розігріву страв і продуктів: варити овочі, запікати м'ясо, готувати на пару і навіть випікати хліб! Зрозуміло, за додаткові опції доведеться доплатити, але і результат того вартий. Мікрохвильова піч давно перестала бути просто піччю, і може цілком називатися багатофункціональним пристроєм.
3
Як правило, невеликі за обсягом мікрохвильові печі не володіють широким функціоналом і призначені тільки для розігріву продуктів та їх швидкого розморожування. Такі печі оснащені механічною системою управління, яка регулює всього лише час і температуру. Внутрішні стінки таких моделей покриті жаростійкої емаллю, але піддаються сильному забрудненню. Для догляду за такими приладами варто придбати спеціальні рідини для видалення забруднень в мікрохвильових печах.
4
Мікрохвильові печі об'ємом 25 - 30 л володіють великим набором функцій; їх внутрішня поверхня може бути акрилової, біокерамічна або антипригарной. Таке покриття легше очистити і витримує воно більш високий температурний режим протягом великого періоду часу. Управління таких печей повністю електронне, що додає значну зручність при використанні. Вбудований в такі печі гриль може бути кварцовим або теновим. Перший не займає місця всередині печі, а другий дозволяє домогтися приготування страв з хрусткою скоринкою, що досягається за рахунок рівномірного обігріву продуктів. Не варто забувати і про високий рівень енергоспоживання таких приладів.