Як замінити ГРМ ВАЗ 21093. заміна грм на ваз 21093.

Досить часто автовласники стикаються з проблемою, яка полягає в пориві ременя ГРМ. Також необхідно міняти цей ремінь, якщо виробився ресурс. На автомобілі ВАЗ 21093 його ресурс складає 100 тисяч кілометрів.
Інструкція
1
Щоб встановити новий ремінь, для початку займіться зняттям старого. В першу чергу зніміть пластикову захист, яка кріпиться до двигуна і захищає ремінь ГРМ. Кріплення здійснюється за допомогою двох болтів. Після цього займіться установкою клонували в положення верхньої мертвої точки (ВМТ) для першого циліндра. Поєднайте мітки на шківі і на блоці двигуна. На шківі також є покажчик.
2
Обов'язково зробіть вивішування одного з провідних коліс. Після цього включіть найвищу передачу. Тепер можете домагатися збігу міток на зірочці распредвала і голівці блоку циліндрів. Якщо ж у вас з першого разу не вийшло цього зробити, то проверніть коленвал ще на один повний оборот.
3
Перед тим як знімати ремінь з автомобіля перевірте, а також позначте напрямок його руху. Далі займіться його ослабленням і зняттям з шківів. Якщо вам потрібно провернути распредвал при знятому ремені ГРМ, то зверніть увагу, щоб поршень не перебувала у верхній мертвій точці.
4
Ще раз перевірте, чи правильно поєднані мітки на шківі і на распредвали. Виконайте перевірку запалювання. Відмітка, яка знаходиться на роторі трамблера, повинна знаходитися напроти мітки на корпусі. Після того, як все виставлено, займіться установкою ременя. Для цього просто одягніть ремінь на шківи. Не забудьте його натягнути. Потім проверніть двигун на два обороту вручну. Перевірте розташування знаків. Якщо вони не збилися зі своїх місць, то виконайте решту збірку. Залишилося тільки спробувати завести двигун.
5
Врахуйте, якщо якісно не виставили все мітки, то може відбутися поломка распредвала, клапанів або циліндрів в двигуні. Ремонт коштуватиме великих грошей.