Як прибрати неприємний запах у квартирі.

Запахи, приємні і не дуже, оточують людину протягом всього його життя. Природно, що приємними запахами ми насолоджуємося, а від неприємних намагаємося позбутися якнайшвидше. Як же швидко прибрати з'явилася неприємний запах у квартирі? Існує декілька ефективних способів, скориставшись якими ви легко повернете сприятливу атмосферу у вашому домі.
Вам знадобиться
  • Мішечки з наповнювачем з трав, дезінфікуючий розчин, цедру лимона або апельсина, кавові зерна, сковорода, ваніль, ємність, ватяну кульку
Інструкція
1
Для початку встановіть джерело неприємного запаху. Якщо ви знайшли погано пахне об'єкт, негайно від нього позбудьтеся. Ретельно вимийте місце забруднення, відкрийте всі вікна і двері і влаштуйте хороший протяг. Через деякий час запах вивітриться.
2
Якщо запах став усталеним і не вивітрюється, придбайте в магазині мішечки з наповнювачем з трав. Розвісьте їх по всій квартирі. Через півгодини приємний запах пошириться по всьому приміщенню, а ви забудете про нав'язливому смороді.
3
Якщо поганий запах йде з кухні, то ретельно помийте її дезинфікуючим розчином. Він допоможе убити мікроби, які розповсюджують шкідливі запахи. Потім візьміть цедру лимона або апельсина і натріть їй всі робочі поверхні.
4
Запах обсмажених кавових зерен надовго наповнить ваш будинок приємним ароматом. Купіть в магазині пачку несмажених кавових зерен. Добре розжарите сковороду і висипте вміст пачки. Смажте зерна до потемніння. Кавовий аромат дуже стійкий і наповнить собою все приміщення.
5
Утворився неприємний запах в холодильнику можна усунути за допомогою народного засобу. Спочатку викинете все зіпсовані продукти. Потім ретельно вимийте холодильник.
6
На наступному етапі приготуйте водний розчин з ваніллю або каву. У пропорції 1: 1. Візьміть ватяну кульку і рясно змочіть його в розчині. Підберіть підходящу ємність і помістіть туди змочений кулька. Ємність поставте на верхню полицю холодильника. Через пару днів запах зникне.