Як збільшити пам'ять на інтегрованої відеокарти.

Багато бюджетні моделі ноутбуків мають тільки інтегрований відеоадаптер. У цього пристрою є кілька переваг, в порівнянні з дискретною відеокартою. Але, як правило, потужності такого адаптера не вистачає для роботи з важкими додатками.
Вам знадобиться
  • - викрутка;
  • - Speccy.
Інструкція
1
Інтегровані відеоадаптери працюють за рахунок оперативної пам'яті, тобто вони не володіють власними ресурсами. Обсяг деяких вбудований відеокарт може сягати півтора Гбайт. Мінус в тому, що при порівняно малому обсязі оперативної пам'яті, система не може виділити достатню кількість ресурсів ОЗУ. Встановіть додаткові планки оперативної пам'яті.
2
Це дозволить системі виділяти більший обсяг оперативної пам'яті для підтримки відеоадаптера. У тому випадку, якщо всі слоти для підключення ОЗУ в вашому ноутбуці зайняті, замініть одну або декілька встановлені планок. Встановіть програму Speccy для визначення характеристик ОЗУ.
3
Запустіть програму і перейдіть в меню «Оперативна пам'ять». Вивчивши вміст відкрився меню, з'ясуйте наступні характеристики: тип пам'яті, її обсяг і частоту. Придбайте плати оперативної пам'яті більшого обсягу, тактова частота яких буде приблизно збігатися з частотою вже використовуваних планок.
4
Вимкніть ноутбук. Відкрутіть шурупи і відкрийте кришку, що закриває слоти для установки оперативної пам'яті. Замініть старі планки або встановіть нові. Зберіть ноутбук.
5
В тому випадку, якщо вам не влаштовує продуктивність інтегрованої відеокарти, встановіть дискретний відеоадаптер. Придбайте повноцінну відеокарту, потрібну для вашого ноутбука.
6
Розберіть ноутбук, знявши нижню кришку і акуратно від'єднавши всі шлейфи. Встановіть в спеціальний слот нову відеокарту. Зберіть ноутбук і ввімкніть пристрій.
7
Встановіть нові драйвери для дискретної відеокарти. Якщо їх немає в комплекті з пристроєм, то відвідайте офіційний сайт виробника даної моделі. Скачайте звідти програмне забезпечення і встановіть його. За допомогою встановленої програми відключіть інтегровану відеокарту.
Одна з головних проблем багатьох порівняно старих ноутбуків - недостатня потужність відеокарти. Вирішити її можна декількома шляхами, але найкраще встановити новий відеоадаптер.
Інструкція
1
Для початку вивчіть інструкцію до вашого ноутбука. З'ясуйте тип відеоадаптера, встановленого в даний момент. Це може бути інтегрований чіп або повноцінна відеокарта. Якщо ви зіткнулися з першим варіантом, то відкрийте інструкцію до материнської плати.
2
З'ясуйте, чи існують в ній слоти для підключення повноцінного відеоадаптера. Якщо у вас немає інструкції до даної деталі, то перейдіть на сайт виробника материнської плати і знайдіть необхідну інформацію там.
3
З'ясуйте тип даного роз'єму для підключення відеокарти. Придбайте відповідний відеоадаптер. Вимкніть ноутбук. Відкрутіть всі кріпильні шурупи з нижньої кришки пристрою. Зверніть увагу на той факт, що іноді потрібно відкрутити шурупи, що знаходяться у внутрішніх відсіках для оперативної пам'яті або жорсткого диска.
4
Отсоедините кілька шлейфів, що йдуть від материнської плати до інших пристроїв. Запам'ятайте, що і куди повинно підключатися. Встановіть нову відеокарту в існуючий слот.
5
Зберіть ноутбук. Обов'язково підключіть всі раніше від'єднані шлейфи. Увімкніть пристрій. Найімовірніше, при першому включенні інтегрована відеокарта все ще буде активна.
6
Встановіть драйвери для нового відеоадаптера. Якщо у вас немає диска з необхідним програмним забезпеченням, то відвідайте офіційний сайт фірми-виробника вашої відеокарти. Скачайте звідти програми і драйвери, що підходять до даної моделі відеоадаптера.
7
Встановіть потрібне програмне забезпечення. У тому випадку, якщо ваша інтегрована відеокарта встановлена на чіпі Intel, новий відеоадаптер буде автоматично вмикатися при запуску потужного додатки.
8
Якщо в ноутбуці встановлений процесор AMD, то відкрийте програму AMDpowerXpress і включіть самостійно новий відеоадаптер. У разі необхідності налаштуйте автоматичне перемикання пристроїв.