Як вибрати підлогові ваги.

Ще не так давно свою вагу ми дізнавалися на черговий медичної комісії або на прогулянці в парках. Тепер наявністю будинки підлогових ваг нікого не здивувати, а деякі моделі ваг можуть стати не тільки корисним приладом, але і стильною частиною інтер'єру. Подивимося, на що варто звернути увагу при покупці ваг.
Інструкція
1
Слід знати, що ваги бувають трьох типів: механічні, прості електронні та електронні з додатковими функціями. Ціна ваг безпосередньо залежить від їх типу - вартість механічних може бути мінімальною, однак такі ваги не потішать свого володаря такими приємними дрібницями, як визначення надмірної ваги або світяться в темряві годинник.
2
Механічні підлогові ваги, як правило, мають ціну поділки не менше 0,5 кг і не відрізняються високою точністю вимірювання. Електронні мають меншу похибка при підрахунку і мають ціну поділки не менше 0,1 кг.
3
Допустима вага більшості підлогових ваг, як механічних, так і електронних, становить від 120 до 150 кг, тому якщо ваша вага понад 120 кг, будьте уважні при виборі моделі, адже перевищивши допустиму навантаження, ваги будуть пошкоджені і не будуть прийняті в гарантійний ремонт. Гранично допустиме навантаження деяких ваг доходить до 220 кг.
4
Крім свого основного призначення, багато моделей електронних підлогових ваг вміють визначати не тільки зайва вага, але також вміст води в організмі і запам'ятовувати дані вимірювань від 2-х до 20-ти чоловік. Піклуючись про зручність користувачів, деякі виробники комплектують електронні підлогові ваги додатковим бездротовим монітором, щоб вам не довелося нахилятися до дисплея ваг.
5
Виробники підлогових ваг використовують для їх створення найрізноманітніші матеріали: пластмасу, метал, скло, гуму і навіть природний камінь. Відповідно, дизайн ваг і зручність їх використання буде прямо залежати від матеріалів, з яких ваги виконані. Ставати босими ногами на дерев'яну поверхню приємніше, ніж на пластмасову, але і ціна буде помітно відрізнятися. Скло більш крихке і потребують дбайливого ставлення, а металеві моделі міцніші і довговічніші.