Як поміняти прошивку на модем.

Все частіше користувачі використовують всілякі модеми, роутери та маршрутизатори для створення власних локальних мереж. Щоб забезпечити стабільну роботу цих пристроїв з провайдерами, їх необхідно правильно налаштувати.
Вам знадобиться
  • - мережеві кабелі;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Виберіть відповідний маршрутизатор (модем). Природно, якщо серед ваших пристроїв є ноутбуки, то логічніше придбати Wi-Fi маршрутизатор. Обов'язково уточніть тип його підключення до інтернету (LAN або DSL).
2
Встановіть куплене обладнання і підключіть його до мережі змінного струму. З'єднайте з пристроєм кабель підключення до інтернету через порт WAN (Internet). До роз'єму LAN (Ethernet) підключіть мережний кабель, другий кінець якого з'єднайте з мережним адаптером комп'ютера або ноутбука.
3
Увімкніть поєднане з Wi-Fi маршрутизатором пристрій. Запустіть на ньому інтернет-браузер. Введіть IP-адресу маршрутизатора в полі введення url-адрес браузера. Натисніть клавішу Enter. Введіть початкові значення логіна і пароля для отримання доступу до налаштувань обладнання. Всі необхідні дані ви можете дізнатися в керівництві користувача до Wi-Fi маршрутизатора.
4
Відвідайте офіційний сайт виробника даної моделі Wi-Fi маршрутизатора. Скачайте звідти актуальну версію програмного забезпечення (прошивки). Відкрийте меню Configuration і перейдіть до пункту Firmware version. Натисніть кнопку Browse і вкажіть попередньо скачаний файл. Дочекайтеся, поки маршрутизатор оновить версію програмного забезпечення та перезавантажиться.
5
Повторіть алгоритм входу в web-інтерфейс налаштувань обладнання. Перейдіть в меню Internet Setup (WAN) і налаштуйте підключення до сервера провайдера. Враховуйте при цьому технічні вимоги, необхідні для отримання доступу до інтернету. Збережіть параметри меню.
6
Відкрийте меню Wireless Setup (Wi-Fi). Налаштуйте параметри бездротової точки доступу, вказавши її ім'я (SSID), пароль (Password) і тип безпеки, наприклад WPA-PSK. Збережіть параметри мережі. Перезавантажте Wi-Fi маршрутизатор.