Як давати зворотний зв'язок.

Зворотній зв'язок - це реакція, відгук на чиє-яку дію чи на якусь подію. Цим терміном користуються в біології, кібернетиці, техніці, психології, менеджменті і в багатьох інших науках. У цій статті зворотний зв'язок розглядається в психологічному аспекті. Існують певні правила, як давати зворотний зв'язок.
Інструкція
1
Назвіться. Якщо ви даєте зворотний зв'язок в незнайомому колективі, наприклад на зборах волонтерів благодійної організації, то необхідно дати людям якусь інформацію про себе. Тому що зворотний зв'язок - це особисте дію від людини до людини, в якому потрібно враховувати плюси простого людського спілкування. Саме тому психологи рекомендують починати кожне речення вашої промови з особового займенника «Я».
2
Опишіть дії, яким ви даєте зворотний зв'язок. Ні в якому разі не переходьте на особистості, вашим завданням є лише нейтральне опис своїх спостережень як би з боку від того, що відбувається, від третьої особи. Це зробить ваш відгук воістину об'єктивним.
3
Похваліть гідності. Завжди починайте з позитивних сторін побаченого і почутого вами події. Якщо почати аналіз з опису того, що було зроблено добре і якісно, то аналізованого людині буде легше сприймати подальшу негативну інформацію. До того ж, він може побачити такі позитивні якості у своїй роботі, яких сам раніше не помічав.
4
Вкажіть недоліки, які можна виправити. Але вказуйте на конкретні недоліки в роботі, а не в особистості людини, якій даєте зворотний зв'язок. Якщо ви обрушите на підопічного цілі шквал критики, нехай навіть і обґрунтованою, це означатиме ваш провал. Недоліки потрібно описувати, акцентуючи увагу на радах щодо їх виправлення і наведених уже достоїнства. Це буде мотивувати людину на більш якісну роботу в майбутньому.
Зверніть увагу
Не кажіть про предмет обговорення в загальних рисах. Зворотній зв'язок повинна зупинятися на конкретних прикладах позитивних і негативних рис ситуації. Будьте конкретні, неупереджені, точні, ввічливі і ваш відгук буде сприяти подальшому внутрішнього росту аналізованого людини.
Корисна порада
Зворотній зв'язок необхідно давати в минулому часі. Таким чином, ви зможете провести чітку межу між минулим, в якому були недоліки і похибки, і сьогоденням, в якому існує багато можливостей для виправлення цих недоліків.