Як оформити фуршет.

Фуршет - чудова альтернатива традиційному банкету, де кожному гостеві доводиться виділяти за столом певний простір. Фуршет добре для випадків, коли необхідно прийняти велику кількість гостей на невеликому просторі. Ще однією перевагою фуршету є те, що гість сам себе обслуговує і господині необхідно тільки ретельно підготувати і оформити фуршет так, щоб все пройшло без накладок.
Інструкція
1
Встановіть столи для фуршету так, щоб гості могли спокійно переміщатися по залу, маючи доступ до кожного столу з усіх боків. Тобто присувати столи до стіни не слід. Обов'язково передбачте невеликі столики в кутах або біля стін залу. На них розташовують курильні приналежності: сигарети, сірники, запальнички, попільнички. Продумайте розташування столу для брудного посуду.
2
Столи застелите скатертинами. Як правило, для фуршету вибирають однотонні скатертини неяскравих відтінків. Найпрактичнішими є темні скатертини, самими непрактичними - відповідно, білі.
3
З двох сторін кожного стола поставте стопки тарілок, келихи і стакани, покладіть столові прилади в «конверті», складеному з тканинної серветки. До речі, оптимальним варіантом для прийому-фуршету буде однотонна неяскрава посуд або ж посуд білого кольору.
4
За правилами фуршету після кожного спустошення брудна тарілка ставиться на спеціальний стіл для брудного посуду і для вторинного підходу до столу з закусками гість повинен взяти чисту. На практиці це означає те, що чистий посуд повинен виставлятися «із запасом». Виходите з триразового запасу посуду на кожного гостя. Тобто для кожного запрошеного має бути виставлено три столових приладу (закусочна тарілка, келих, вилка). Чи скористається він ними - інше питання.
5
Далі симетрично в обидві сторони від середини столу розставте страви в такому порядку: закуски і бутерброди, салати, гарячі страви, десерт і фрукти. Між стравами неодмінно розташуйте сіль, перець, соусники. Краю стола залишаються незайнятими посудом для того, щоб гість міг поставити на один з них наповнену тарілку. Можна зробити простіше, виділивши для посуду окремий стіл і вже на ньому виклавши гірки тарілок, вилки, виставивши фужери і стакани. На інших же столах нехай знаходяться тільки страви з їжею.
6
Перед прийомом ретельно продумайте, що ви подасте на стіл. Страви для фуршету представляють собою різні нарізки, бутерброди, тарталетки, канапе, салати, закуски, прикрашені зеленню, фруктами і овочами. Не забороняється пропонувати гостям гаряче блюдо, нарізане маленькими шматочками. Обов'язково запропонуйте гостям деякий асортимент напоїв. Нехай це будуть мінеральна вода, вино, шампанське, соки з фруктів.