Як визначити натуральні перли.

Здавна вважається, що перли - це камінь любові, який дає своєму власникові не тільки благополуччя, але і охороняє будинок і сімейні узи від невдач і зрад. Цей унікальний камінь, видобутий з раковин молюсків, не потребує корекції, він прекрасний своєю природною красою. Є кілька способів визначення походження перлів - природний це дар або справа рук людини.
Інструкція
1
Спосіб фізичного воздействіяПотріте дві перлини один об одного. Ви побачите, що у натуральних перлів поверхня не пошкодиться, можливо, залишиться лише найдрібніша пилок на пальцях. Під перламутровим шаром у натурального перлів знаходиться точно такий же шар, а у штучного - скло або пластмаса. Якщо «прикусити» натуральну перлину, вона нагадуватиме піщинки. Натуральна перлина, якщо провести нею по склу, залишить білий стирається слід і не подряпає поверхню.
2
При падінні на тверду поверхню натуральні перли відскакує і високо стрибає, як тенісний м'ячик, у штучних перлів, це властивість відсутня.
3
ВесНатуральний перли досить важкий. Візьміть в одну руку натуральну перлину, а в іншу - штучну. Ви відчуєте різницю.
4
Тактильний способНатуральний перли завжди холодний. Надіньте намисто з натуральних перлів в жарку погоду, і ви відчуєте прохолоду натуральних каменів.
5
ЦенаБезусловно, натуральні перли не може коштувати дешево. Морський перли цінується більше річкового. Ціна виробу і місце покупки також свідчать про його натуральності і якості.
6
ДолговечностьНатуральний перли ніколи не втратить блиску, перламутровий шар не облізе, перлинка завжди буде виглядати, як нова.
7
Спосіб нагреваПодержіте над вогнем штучні перли. Він почне тріскатися і плавитися секунд через тридцять. Від натуральних перлин після дуже сильного нагріву можуть відколотися лусочки, оголивши внутрішні шари.
8
Отвори для нитки у штучних перлів нерівні, з відколами. Це перше, на що звертають увагу фахівці, коли визначають натуральність перлини.
9
Просвітіть ультрафіолетовою лампою. Природний перли буде блакитного відтінку, а культивовані - зеленого.
Про гарний прикрасі з перлів мріють багато жінок. Але перед покупкою варто задуматися, за хороший чи перли ви платите. Навряд чи вам захочеться дізнатися про не найкращому якості виробу в процесі носіння.
Інструкція
1
Визначте, чи справжній перед вами перли. Для цього проведіть чимось гострим по перлині. На штучному виробі залишиться слід. Можна зробити і простіше - потріть перлини один про одного. Якщо ви маєте справу з натуральним каменем, ви відчуєте шорсткість, гладким буває лише штучні перли. Подивіться на перлини при сонячному світлі. Ідеальна, рівна поверхня видасть підроблений перли, поверхня справжнього має нерівності. Вага перлів також скаже про його якість. Справжній перли куди важче штучного, невелика вага притаманний лише підробленим перлам.
2
Оцінити якість перлів можна почетирем критеріям. Це форма, розмір, блиск, рівність поверхні. Перлини бувають не тільки круглими, але і витягнутими, овальними, у формі гудзики ... Найціннішим вважається перли майже круглої форми. Значить, чим симетричніше перлина, тим вище її якість.
3
Порівняйте розмір перлин в різних прикрасах. Краще і, відповідно, дорожче більший розмір. Для вирощування великих перлин потрібно багато часу. Однак враховуйте, що під час знаходження в устриці перламутр погіршується, а форма все менше нагадує коло. Великі і якісні перлини - велика рідкість, їх ціна досить висока.
4
Блиск перлин безпосередньо пов'язаний з якістю перламутру. Якщо у перлини тонкий нерівномірний блиск, значить, шар перламутру на ній тонкий. Чим яскравіше світло перлів, тим вище цінується останній. Але пам'ятайте, що занадто інтенсивний блиск притаманний штучних перлів. Щоб раціонально оцінити блиск, розглядайте перлини на рівному білому фоні. Подивіться на перлину біля отвору, через який протягнута нитка (та, що з'єднує перлини в прикраса). Так ви зможете наочно оцінити товщину перламутру.
5
Пам'ятайте, що однорідної поверхні у справжньої перлини бути не може. Часом це непомітно, але відчувається «на зуб». Огляньте перли на предмет плям, кольорових вкраплень. Вони притаманні перлам, але чим їх менше і чим складніше їх розрізнити, тим вище цінується перли.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=VG6fdRTcmAE