Як вибрати кухонний комбайн.

Якщо ви втомилися від того, що на кухні вам доводиться все робити руками - нарізати салат, замішувати тісто, збивати коктейлі і шинкувати морква - пора йти в ногу з часом, і скористатися допомогою кухонного комбайна!
Інструкція
1
Вибір кухонного комбайна, як і будь-який інший електротехніки - справа серйозна, адже такі побутові прилади ми міняємо нечасто. Витративши деякий час, щоб розібратися в особливостях сучасних комбайнів, ви заощадите згодом набагато більше часу.
2
Кухонні комбайни відрізняються наявністю тих чи інших функцій, тому перш за все, важливо визначити, що саме ви хотіли б довірити своєму кулінарному помічникові. Якщо ваші бажання обмежуються швидкої нарізкою продуктів, то не варто купувати великий і громіздкий комбайн, більшість функцій якого так і залишаться для вас текстом в інструкції - вибирайте компактну, малопотужну модель з об'ємом чаші не більше 2 л. Якщо ж ви плануєте використовувати комбайн по максимуму, краще брати потужну багатофункціональну модель, але будьте готові до більш високої ціни і підвищеного енергоспоживання такого апарату.
3
Чаша є однією з важливих частин кухонного комбайна - залежно від моделі її розмір може варіюватися від 1,5 л до 4,6 л. Але не тільки на об'єм чаші варто звернути увагу при покупці, а також на матеріал, з якого вона виконана. Це може бути як скло або пластмаса, так і метал, але, якщо матеріал буде не ударостійким і не буде витримувати високих і низьких температур, слід відмовитися від покупки такого комбайна. Деякі моделі комплектуються як запасними чашами, так і чашами різних форм, які стануть в нагоді в приготуванні різних продуктів.
4
Що ж, як не потужність, є визначальним фактором у виборі кухонного комбайна - саме на різницю в цьому показнику в порівнянні моделей з однаковою функціональністю слід звернути увагу. Наприклад, два комбайни з чашами в 2 л при потужності в 400 і 700 Вт впораються з однією і тією ж роботою з відчутною різницею в часі. Крім того, моделі з більшою потужністю комплектуються регуляторами швидкості, адже чим більше швидкостей у комбайна, тим краще він буде справлятися з різними завданнями: високі швидкості відповідають за подрібнення, а низькі - за змішування.
5
І останнє, на що потрібно звернути увагу, вибираючи комбайн - кількість різних насадок. Чим їх більше, тим з більшою кількістю кулінарних завдань впорається ваш комбайн. Ніж для подрібнення нарізуватиме продукти скибочками, віночок зіб'є мус, соус або млинцеве тісто, блендер наколе лід або змішає різні інгредієнти, а соковижималка-центрифуга приготує сік.