Як знайти дизайнера інтер'єру.

Після косметичного, капітального або євроремонту своєї квартири ви захотіли поміняти дизайн інтер'єру? Це відмінна думка, але для створення теплої і затишної атмосфери домашнього вогнища необхідно звертатися тільки до досвідченого фахівця. Як відрізнити справжнього майстра по дизайну житлоплощі від новачка-любителя, який видає себе за професіонала?
Вам знадобиться
  • творче мислення та навички з розробки дизайну інтер'єрів/знайомі, які вже замовляли цю послугу/комп'ютер з доступом в інтернет
Інструкція
1
Замислюватися про дизайн майбутнього інтер'єру варто задовго до того, як ви почнете ремонт. І практично відразу треба треба вирішувати питання, де найняти досвідченого фахівця, який виконає свою роботу на належному рівні. При цьому не варто забувати, що дуже багато чого буде залежати від вашого гаманця.
2
Варіант перший, бюджетний, але ризикований - обійтися власними силами і самостійно створити неповторний дизайн інтер'єру. Це можливо, якщо ви свого часу закінчили курси дизайнерів і хотіли б втілити в життя свої колишні «напрацювання». Великим плюсом на користь прийняття такого рішення буде те, що вам не доведеться платити за послуги фахівця, а зекономлені кошти підуть на купівлю більш дорогих меблів і аксесуарів. Але тут є одне «але» - чи впевнені ви в своєму творчому потенціалі?
3
Варіант другий, більш звичний, але платний - запросити досвідченого фахівця. Для початку спробуйте обдзвонити своїх друзів і знайомих, які не так давно зробили ремонт або поміняли дизайн приміщень. Зберіть координати дизайнерів, до яких вони зверталися. А коли список необхідних координат буде складений, сміливо починайте телефонувати і вибирайте фахівця за підсумками особистого «співбесіди».
4
У випадку, якщо вам так нікого і не порекомендували, зверніться до послуг великого агентства, з роботою якого можна ознайомитися на прикладі вже готових, реалізованих проектів. У таких фірмах, як правило, працюють люди з гідним досвідом у своїй справі, які виконають дизайн інтер'єру на високому професійному рівні.
5
Отже, дизайнер знайдений. Вам залишається тільки розробити свій власний авторський план зі зміни «обличчя» квартири, і кваліфікований фахівець втілить всі ваші задуми в життя!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ksPl_CBKMEw