Як знайти дерматолога.

Лікар-дерматолог - це фахівець з лікування будь-яких шкірних захворювань, яких налічується більше 20 тисяч. Найчастіше дерматолог має дві спеціалізації - дерматолога і венеролога. Всі надавані медичні послуги не підлягають розголошенню, тому при відвідуванні будь-якого лікаря не варто турбуватися про це.
Вам знадобиться
  • - медичний поліс (для безкоштовного обслуговування);
  • - паспорт;
  • - страхове пенсійне свідоцтво;
  • - квитанцію про оплату (для платного обслуговування більше ніяких документів не потрібно).
Інструкція
1
Отримати консультацію лікаря дерматолога або венеролога ви можете, звернувшись із медичним полісом в поліклініку за місцем проживання. Зверніться до реєстратури, отримаєте талончик, в якому буде вказано номер вашої черги, час прийому, номер кабінету і ПІБ фахівця, який буде вести прийом.
2
Також ви можете звернутися поза чергою, заплативши певну суму, так як всі поліклініки ведуть додатковий платний прийом. Зверніться до реєстратури, заплатите за прийом і відвідайте фахівця поза всякою чергою.
3
Відповідно до змін Федерального закону про медичне обслуговування жителів РФ, за полісом нового зразка ви можете відвідати дерматолога в будь-якій поліклініці на всій території РФ. Для цього просто зверніться в будь-яку поліклініку, незалежно від місця проживання та регіону проживання, пред'явіть медичний поліс ОМС, пенсійне страхове свідоцтво і паспорт громадянина РФ. Якщо ви не маєте російського паспорта, так як прибули на територію країни тимчасово, але маєте дозвіл на тимчасове проживання, виданий ФУМС і тимчасовий медичний поліс, то ви можете отримати безкоштовні медичні послуги в будь-якій поліклініці на території РФ.
4
До дерматолога ви можете звернутися в будь-яку приватну клініку, просто заплативши за відвідування лікаря. Якщо ви не маєте медичного полісу та дозволу на проживання в РФ, то відвідати дерматолога ви можете не тільки в платній клініці, але і в будь-якій поліклініці - просто заплатите за візит до лікаря.
5
Якщо ви хочете потрапити на прийом до дуже досвідченого дерматолога, який має вищу категорію і ступінь кандидата або доктора медичних наук, то попросіть свого дерматолога в поліклініці виписати вам направлення на консультацію в провідний медичний центр або в крайову клініку.
6
Дуже часто лікарі-дерматологи найвищої категорії працюють у приватних клініках, поєднуючи свою основну роботу. До того ж, практично всі медичні приватні центри мають широкий спектр обладнання для досліджень і потрібні реактиви для проведення всіх проб і аналізів. Так що якого лікаря виберіть ви, вирішувати тільки вам.