Як вибрати електричний чайник.

Дуже не просто розібратися у всьому різноманітті електрочайників, наявних у продажу. Замислюючись про покупку цього важливого електроприладу, буде не зайвим зрозуміти, як знайти серед десятків моделей такий, який би задовольняв усі ваші потреби.
Інструкція
1
Почнемо з обсягу. Чайники бувають як зовсім маленькі - 500 мл, так і досить великі - 2 л. Зрозуміло, що одна людина цілком обійдеться чайником невеликої ємності, в той час як родині з 3-5 осіб буде комфортно кип'ятити воду в чайнику, обсягом не менше 1,5 - 2 л.
2
Не менш важливим фактором у виборі електричного чайника є потужність нагрівального елемента - чим вище потужність, тим швидше закипить вода. Тому, якщо вас не сильно турбують рахунки за електроенергію і у вашому будинку хороша проводка, вибирайте чайник потужністю 2500 - 3000 Вт
3
Визначившись з об'ємом і потужністю, варто подумати про нагрівальному елементі - електричні чайники випускають з двома типу нагрівальних елементів: відкрита спіраль і прихований дисковий елемент. Недоліком відкритою спіралі є незручність при використанні - не можна допускати, щоб спіраль була покрита водою. Прихований дисковий нагрівальний елемент, навпаки, дозволяє закип'ятити саме мінімальну кількість води, що буває дуже зручно - при необхідності швидко закип'ятити стакан води вам не потрібно наливати майже повний чайник і довго чекати.
4
Безумовно, обираючи чайник, не варто нехтувати його зовнішнім виглядом - вибирайте такий, який гармонійно впишеться в інтер'єр вашої кухні і не створить естетичного дисонансу. Сучасні чайники випускаються як з високоякісної пластмаси, так і із спеціальних металевих сплавів, і немає потреби говорити про те, що останні мають підвищену зносостійкість і довговічністю.
5
Сучасні електрочайники володіють всіма необхідними засобами пасивного захисту споживачів - так, при закипання або знятті з підставки, чайник автоматично відключається. Крім того, деякі чайники додатково оснащені звуковим сигналом в момент закипання води, що може бути корисно, якщо ви поставили чайник, і забули про нього.