Як відпочити в Києві.

Відпочинок на Україні завжди користувався особливою популярністю у росіян. Але якщо влітку тисячі туристів спрямовуються до берегів Чорного моря, то ось осінньою порою саме час докладно познайомитися зі столицею цієї республіки - містом Києвом. Тим більше, що цей мегаполіс, чия історія налічує вже більше тисячоліття, здатний вразити і приємно здивувати.
Інструкція
1
Ще в давнину Київ заслужив назву «Мати міст руських», адже саме він фактично був першою столицею першого слов'янської держави. На сьогоднішній же день це шостий за чисельністю населення місто в Європі. Нинішній Київ поєднує в собі самі різні риси: величезні пласти давньої історії ховаються за сучасним столичним виглядом, а православні святині сусідять з модними розважальними закладами.
2
Дістатися до Києва дуже легко. З Москви регулярно літають авіарейси, ходять потяги і їздять автобуси. До того ж, відсутність візового режиму між Росією і Україною також полегшує подорож в українську столицю.
3
Як і личить мегаполісу, в Києві ви знайдете безліч найрізноманітніших готелів, розрахованих на різні економічні можливості. Але краще, звичайно, заздалегідь забронювати собі номер у відповідному готелі.
4
Досить перегорнути звичайний путівник, щоб переконатися: до Києва потрібно приїжджати на кілька днів, інакше є ризик побачити лише дуже малу дещицю місцевих визначних пам'яток.
5
Столиця України налічує більше двадцяти музеїв і двадцять п'ять театрів, в яких регулярно проводяться спектаклі місцевих та зарубіжних виконавців. Тут ви знайдете більше десятка кінотеатрів. Особливою гордістю Києва є планетарій - один з найбільших на пострадянському просторі.
6
Невипадково Київ вважається і одним з найзеленіших міст світу. На території міста безліч парків, алей і скверів. Для любителів природи є можливість відвідати і місцеві ботанічні парки.
7
Перерахувати ж всі історичні пам'ятки Києва і зовсім не представляється можливим. Зазначимо, що серед туристів, що відвідують столицю України, користуються особливою популярністю знамениті Хрещатик і київські Золоті Ворота, і, звичайно ж, Києво-Печерська лавра - православний комплекс храмів, що бере свій початок в 11 столітті від печер, виритих першими тутешніми ченцями. Словом, Київ якраз один з тих міст, який «краще один раз побачити, ніж сім разів почути». Багато російські туристи вже включили його в свій список обов'язкових для відвідування місць.