Як вибрати електричну м'ясорубку. Як вибрати м'ясорубку електричну.

Не всіх влаштовує якість фаршу, який продається в магазині, і багато хто любить робити м'ясний фарш вдома. Для того щоб процес перекрутки м'яса не забирав багато часу і сил, застарілої ручної м'ясорубці краще віддати перевагу сучасну електричну.
Інструкція
1
Головне в електричній м'ясорубці - її потужність, бо саме низька сила моторів перших електричних м'ясорубок явилась каменем спотикання для багатьох кулінарів, щоб назавжди забути про ручне перекруткі м'яса. Перші моделі володіли невисокою потужністю і не могли справлятися з замороженим або жилавим м'ясом. Тому, вибираючи м'ясорубку, зупиняйте свій вибір на моделях більшої потужності - машинам, потужністю в 1400 Вт не важко перекрутити 2-2,5 кг м'яса за хвилину.
2
Від розмірів м'ясорубки залежить, не тільки наскільки вона органічно впишеться в інтер'єр вашої кухні, але і зручність роботи з нею. Електричні м'ясорубки відрізняються не тільки дизайном, але і висотою. У компактних моделей висота посуду для збору фаршу становить всього 10-12см, і в таку ємність не поміститься занадто багато переробленого м'яса. У більш габаритних моделей висота посуду для фаршу може досягати 17см, що є безперечною перевагою у виборі електричної м'ясорубки для переробки великої кількості м'яса.
3
Так само, як і в звичній ручній м'ясорубці у електричних моделей є ножі, решітки та спеціальні насадки. Від якості ножів залежить, наскільки добре м'ясорубка буде справлятися з волокнами і жилами, і як часто вам доведеться розбирати м'ясорубку для очистки. Від розмірів отворів в решітці залежить консистенція фаршу, тому варто подумати про те, щоб в комплект входило кілька решіток з різним діаметром отворів. Якщо модель оснащена насадкою «куббе», ви зможете легко готувати сосиски, сардельки чи ковбасу.
4
Крім своїх прямих обов'язків з приготування фаршу сучасна електром'ясорубка може частково замінити кухонний комбайн. Використовуючи додаткові насадки, м'ясорубка зможе виконувати функції терки, млинки для зерен, хлібопічки, соковижималки і преса для цитрусових.