Як вибрати тонування.

Одним з найбільш популярних способів модифікації автомобіля є тонування його стекол. Як правило, плівка наноситься для того, щоб приховати від сторонніх очей салон автомобіля і для поліпшення зовнішнього вигляду машини.
Інструкція
1
Вибираючи тоніровочную плівку необхідно звернути увагу на кілька моментов.Внімательно підійдіть до вибору кольору і навіть відтінку плівки, тому не правильний вибір може погіршити зовнішній вигляд автомобіля.
2
Вибирайте плівки з середньою светопропускной здатністю. Занадто темні плівки можуть перешкодити в темний час доби, а також викликати проблеми при проходженні техогляду, занадто світлі не дадуть бажаного спочатку ефекту.
3
Матеріал плівки також має велике значення. Професійні тонувальні плівки мають спеціальний захисний шар, що оберігає її від пошкоджень під час підняття і опускання скла, як правило, ширвжиток такого шару не має.
4
Наносити плівку на стекла краще в домашніх умовах, тому необхідно дотримуватися частоту. Зніміть скло, ретельно витріть його від бруду та пилу, найменші частинки бруду можуть зіпсувати всю роботу і переклеїти плівку вже не вийде.
5
Підготуйте робоче місце - стіл з накритою чистої клейонкою. Протріть скло чистою сухою ганчіркою, потім змочіть всю поверхню розчином мила. Виріжте з плівки шматок за формою скла, відокремте від нього прозорий шар, одночасно обприскуючи мильним розчином липку його бік, після чого накладіть плівку на внутрішню сторону скла.
6
Намочіть всю верхню поверхню плівки розчином мила і розгладьте її спеціальною лопаткою. Ображати краї плівки і знову розгладьте лопаткою до повного зникнення повітряних бульбашок.
7
Після нанесення плівки, повністю висушіть скло, на це може піти від 3 до 4 годин. Що б прискорити цей процес, скло можна покласти під звичайною лампою або поставити поруч з радіатором опалення. Встановіть скло на місце, будьте обережні під час цієї процедури, тоніровочную плівку легко пошкодити.
Корисна порада
Нанесення плівки на сікло занурене у воду, повністю виключить потрапляння пилу і бруду.