Як замовити товар з каталогу.

Купівля товарів за допомогою каталогу економить ваш час, нерви, гроші. Журнал- каталог допоможе вибрати необхідний товар, оплатити і отримати покупку. Навіть якщо ви "не вгадали" з розміром, сервіси продажів по каталогах зазвичай надають можливість повернення якісного товару, відповідно до вимог російського законодавства.
Інструкція
1
Перевірте ступінь надійності компанії, що пропонує продаж товарів за допомогою каталогу. Подивіться, чи є контактна інформація, номер стаціонарного телефону, юридична адреса, наявність сайту в мережі інтернет, реєстраційні дані. Постарайтеся знайти достовірні відгуки тих, хто вже співпрацював з цією фірмою.
2
Виберете потрібний вам товар. Уважно прочитайте інформацію про речі. Інформація повинна містити в собі: найменування товару, країну-виробника, властивості, ціну, гарантійний термін (якщо він встановлений).
3
При виборі одягу і взуття скористайтеся таблицями розмірів, наведеними в кінці каталогу. Зверніть увагу, що, найчастіше, різні розміри відрізняються за ціною.
4
Врахуйте, що в деяких каталогах вказана ціна в умовних одиницях (доларах або євро), а переклад в рублі здійснюється за курсом, встановленим компанією-продавцем. Хоча компанії, довгий час працюють на російському ринку, друкують каталоги відразу з ціною в рублях.
5
Для вирішення виниклих питань і консультації з розмірами та властивостями товару, подзвоніть у фірму, распространяющую каталог.
6
Оформіть замовлення на вибраний товар. Зазвичай в журналі вміщено кілька відривних талонів-заявок на замовлення товару. Уважно вивчіть бланки, виберіть форму оплати і доставки (грошовий переказ або оплата доставки товару поштою, електронні гроші). Якщо ви замовляєте товар з доставкою поштою, то оплачуєте за фактом доставки товару, включаючи послуги пошти.
7
Заповніть бланк замовлення акуратно розбірливим почерком, уникайте помилок, інакше шлях вашого замовлення може бути занадто довгим. Обов'язково в бланку відзначте вибраний вами спосіб доставки товару. Надішліть заявку поштою. Вам залишиться тільки почекати поштової посилки.
8
Багато фірм приймають заявки по телефону, але в разі помилки складно буде з'ясувати "хто винен" і довести свою правоту.
9
Якщо ви купуєте товар в інтернет-магазині (багато видавців журналів-каталогів пропонують своїм клієнтам таку послугу), то додайте обраний товар в «Кошику», натисніть кнопку «Оформлення замовлення». Введіть контактну інформацію про себе: прізвище, ім'я, ваш E-mail, телефон, адресу доставки. Виберіть спосіб доставки і оплати.
10
Залишилося дочекатися своє замовлення. Якщо товар є на складі в Росії, доставка здійснюється в проміжок: кілька годин - кілька днів, в залежності від фірми і категорії товару. Але частіше замовлення везуть (висилають) зі складу за кордоном. В цьому випадку товар може йти до вас до місяця.