Як грати в дартс.

Дартс - всесвітньо відома гра з метання дротиків в мішень. Заняття знімає стрес і втому, розвиває влучність і твердість руки, приносить задоволення людям різного віку. Дартс - відмінний спосіб проведення дозвілля, як в приміщенні, так і під відкритим небом. Інвентар дуже простий, довговічний і не доріг, а від гравця не потрібно спеціальної спортивної форми.
Інструкція
1
Повісьте мішень на стіну або закріпіть перпендикулярно поверхні таким чином, щоб її центр знаходився на відстані 1,73 метра від підлоги. При цьому сектор 20 чорного кольору повинен бути зверху і розміщуватися перпендикулярно полу.Мішень - це кругле поле діаметром 450 мм і товщиною 40 мм, розділене на сектори великим, середнім і малим кільцями. Кожному сектору присвоєні числа від 1 до 20.
2
Визначте початок гри. Для цього учасники стають на відстані 2,37 метра від мішені і кожен з них (або представник команди) кидає по дротику для визначення черговості кидка. Той, чия стріла виявляється ближче до центру кола, починає гру.
3
Вважайте окуляри. Кожна сторона починає з рахунку 301, при цьому для командної гри це число збільшується до 501, а для великої кількості учасників - до 1001. Всі результати кидків вираховуються з цієї першої цифри. Перемагає той гравець, хто перший зводить рахунок до нуля. Дротик, що потрапив в певний сектор, приносить стільки очок, скільки вказано позначенням мішені. При цьому якщо він встромиться у велике кільце, ця цифра подвоюється, а якщо в середнє - потроюється. Потрапляючи в окантовку центру, гравець отримує 25 очок, ну а що вразив «яблучко» присвоюється одразу 50 балів. Якщо дротик потрапляє за межі вузького зовнішнього кільця або не залишається в мішені після кидка, то він очок гравцеві не приносить.
4
Слідкуйте за ходом гри. Учасники по черзі кидають по три дротика. Підсумовуються бали в тому випадку, якщо стріли залишаються в мішені і не падають. Якщо підхід дає більшу кількість балів, ніж необхідно для нульового завершення гри, то окуляри останніх трьох кидків анулюються. Закінчують гру кидком дротика в «подвоєння» або в «яблучко» Кожна гра називається «ЛЕГ», в кількості п'ять вони утворюють «сет». Остаточний переможець - людина, що виграла задану кількість сетів.
5
Вдосконалюйтесь. Освойте техніку метання дротиків. Вам буде простіше грати, якщо корпус тіла при кидку буде нерухомий, а надавати прискорення стрілі буде кистевая і ліктьова частина руки. Перед тим, як направити дротик в мішень, займіть стійку позу, зробивши невеликий нахил вперед.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=eCTX3-Q2K64