Як обнулити iPhone. Як скинути настройки додому.

Обнулення iPhone, як і будь-яка інша операція, передбачена Apple, не представляє проблеми для користувача цього пристрою. Єдиною перешкодою може стати виконаний раніше jailbreak девайса.
Вам знадобиться
  • - iTunes
Інструкція
1
Натисніть кнопку включення/виключення, розташовану в правій частині торця пристрою і утримуйте її в такому положенні до появи червоного слайдера на екрані iPhone.
2
Натисніть кнопку «Додому» (кругла кнопка на лицьовій панелі в нижній частині пристрою »і потримайте протягом 6 секунд до завершення роботи запущених додатків.
3
Вимкніть iPhone і включіть знову.
4
Натисніть кнопку включення/виключення, розташовану в правій частині торця пристрою і утримуйте її в такому положенні до появи червоного слайдера на екрані iPhone. Виконайте перетягування слайдера зліва направо.
5
Дочекайтеся появи логотипу Apple на екрані пристрою.
6
Виконайте скидання налаштувань iPhone одночасним натисканням кнопок включення/виключення та «Додому». Утримуйте кнопки натиснутими до появи логотипу Apple на екрані девайса.
7
Відкрийте пункт «Загальні» головного меню "Налаштування" і перейдіть в розділ «Скидання».
8
Виберіть пункт «Скинути всі налаштування» для обнулення iPhone.
9
Виберіть пункт «Видалити все вміст і настройки» для повного очищення iPhone.
10
Використовуйте інші пункти розділу «Скидання» («Скинути настройки мережі», «Скинути словник клавіатури», «Скинути настройки« Додому »і« Скинути предупр. Розміщення »у міру потреби.
11
Виконайте відновлення iPhone підключенням пристрою до програми iTunes.
12
Виберіть iPhone в бічному меню програми і вкажіть команду «Відновлення» для стирання всього вмісту та установки пристрою та перевстановлення програмного забезпечення.
13
Використовуйте метод перепрошивки з режиму відновлення для пристроїв з виробленої раніше операцією jailbreak. Скидання налаштувань такого апарату може привести до стану brick (цегла), коли для відновлення пристрою необхідне проведення операції повернення до заводських налаштувань і заново виконаного jailbreak.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=xalgQNLKH-w
Зверніть увагу
Проведення операції jailbreak визнано абсолютно легальним рішенням Верховного суду США, але не схвалюється компанією Apple.
Корисна порада
Завжди створюйте резервну копію даних iPhone перед проведенням операцій відновлення або видалення вмісту пристрою, т.к. в іншому випадку відновлення даних девайса стає нездійсненним.