Як зробити сторінку стартовою.

Практично у кожної людини в історії серфінгу по сторінках інтернету знайдеться найбільш часто відвідуваний сайт. Для того щоб при відкритті браузера відразу потрапляти на сторінку улюбленого сайту, можна зробити її стартовою.
Інструкція
1
Якщо ви користуєтеся браузером Internet Explorer, першим ділом запустите його. У вікні,, на верхній панелі інструментів виберіть вкладку «Сервіс». Клікніть по рядку «Властивості оглядача» в спадному меню. Відкриється нове вікно, на верхній панелі якого виберіть вкладку «Загальне». Відкриється невелике вікно, що пропонує вибрати вам домашню сторінку. Знайдіть рядок, в яку необхідно ввести адресу. Заповніть поле посиланням на ресурс, який ви хочете бачити в якості стартової сторінки. Натисніть «ОК».
2
Якщо ви є користувачем браузера Opera, знайдіть в меню верхньої панелі вкладку «Інструменти» і клікніть на неї. В з'явився підміню, виберіть рядок «Настройки». З'явиться вікно налаштувань, в якому відкрийте вкладку під назвою «Основні». В поле, для вказівки домашньої сторінки впишіть адресу ресурсу, який повинен стати стартовим. Натисніть кнопку «ОК».
3
Для користувачів браузера Mozilla Firefox існує така ж вкладка на верхній панелі, під назвою «Інструменти». У випадаючому меню виберіть рядок «Настройки». Відкриється вікно з декількома вкладками, натисніть на «Основні». В блоці «Запуск» знайдіть поле, в якому при запуску браузера відкриватиметься домашня сторінка. Пропишіть в рядку адресу сайту, який буде використовуватися в якості стартового. Натисніть «ОК».
4
Для того щоб встановити адресу стартової сторінки в браузері Safari, знайдіть на його верхній панелі вкладку «Редагувати». У меню, виберіть пункт "Налаштування". У вікні, знайдіть блок «Основні». В поле "Відкрити нове вікно» виберіть рядок, яка пропонує почати запуск браузера з домашньої сторінки. Впишіть в з'явилося поле адресу ресурсу стартової сторінки. Натисніть «ОК».
5
Якщо ви використовуєте браузер Google Chrome, знайдіть в меню його верхній панелі інструментів пункт «Налагодження та управління». Виберіть рядок «Параметри». У вікні, знайдіть вкладку «Основні» і в блоці «Головна сторінка» виберіть пункт «Відкрити сторінку». В з'явилося поле впишіть адресу ресурсу, який хочете бачити одразу після запуску браузера. Натисніть «ОК».
6
Деякі сайти пропонують зробити їх головну сторінку стартовою, для цього поміщають відповідну кнопку в самому верху ресурсу. Натисніть на неї, коректний, і вибраний адресу стане домашньою сторінкою.