Як спаяти дроти в навушниках.

У активного користувача, особливо, якщо він любить рухатися під музику, навіть якісні навушники деколи «живуть» щонайбільше місяць. Купувати щоразу нові немає сенсу. Полагодити їх можна швидше, ніж дійти до магазину, заощадивши тим самим не тільки кошти, а й час.
Інструкція
1
Приступайте до ремонту навушників після того, як у вас накопичиться хоча б кілька їх пар. Ви зможете отримати з них справні деталі, після чого об'єднати їх в меншу кількість пар, які будуть бездоганно працювати.
2
Кожну з пар навушників розділіть навпіл посередині. Усі провідники витягнете із загальної оболонки, після чого залудити. Спочатку, спробувавши це зробити, ви виявите, що ізоляція заважає процесу лудіння. Виникне спокуса зняти її за допомогою гострого предмета, запальнички або паяльної кислоти. Не використовуйте ні те, ні інше, ні третє. Першим інструментом ви разом з ізоляцією ушкодите і самі дроти, другим - викличте окислення міді, через що провідник перестане лудіться навіть незважаючи на відсутність на ньому ізоляційного лаку, а третім - коротке замикання, яке виникне не відразу, а через деякий час і раптово . Просто покладіть кінець дроту на деревинку, після чого проведіть по ньому кілька разів з силою жалом паяльника, покритим каніфоллю. Обертаючи його, добийтеся зняття з нього лаку по всьому діаметру. Потім знову покрийте каніфоллю, після чого залудити звичайним способом.
3
При прозвонке кабелів керуйтеся наступною цоколевкой штекера: контакт, розташований найближче до вводу кабелю в роз'єм, відповідає загальному проводу, середній - лівому каналу, а найдальший від введення - правому. У самому шнурі дроти в сріблястою або золотистою ізоляції відповідають загального проведення, зелені або сині - лівому каналу, червоні - правому.
4
Відберіть як серед «верхніх», так і серед «нижніх» половин такі, в яких всі з'єднання цілі. Комбінуючи їх, зберіть то кількість справних пар навушників, яке вийде.
5
При бажанні відремонтуйте несправні половини навушників. Для розтину штекера просто зріжте з нього кусачками оболонку з ПВХ, під якою ви виявите каркас, виконаний з більш твердої пластмаси. В цей каркас вмонтовані контактні площадки для пайки. З самих навушників зніміть ковпачки гострим ножем і витягніть з них випромінювачі, на яких також є майданчики для пайки. Приклеюючи ковпачки назад після ремонту, обов'язково дочекайтеся повного висихання клею перед тим, як знову вставляти навушники у вуха. Користуйтеся тільки безпечними клеями.