Як перекачати відео на телефон.

Сучасні телефони, крім основних функцій, підтримують також відтворення аудіозаписів і відео. Перекачати відео на телефон можна за допомогою комп'ютера, однак перед цим необхідно зробити так, щоб воно підтримувалося пристроєм, іншими словами - конвертувати його.
Інструкція
1
Обзаведіться спеціальною програмою, що дозволяє переводити відеозапису з формату у формат (відеоконвертер). Якщо ви не займаєтеся роботою з відео професійно і вам потрібно записувати відео на телефон час від часу, то найкращим рішенням буде використання безкоштовного софта для конвертації відеозаписів. Однією з таких безкоштовних програм, прекрасно справляються з функцією конвертації відео, є Any Video Converter. Скачайте утиліту з офіційного сайту за посиланням http://www.any-video-converter.com/download-avc-free.php, встановіть і запустіть її. Після цього з'ясуйте, які відеоформати підтримує ваша модель телефону.
2
Натисніть кнопку «Додати відео», що знаходиться в лівому верхньому кутку програми. Після цього у вікні, вбудованого файлового менеджера вкажіть шлях до відеозапису, яку необхідно конвертувати. Після завантаження у вікні програми з'явиться коротка інформація про доданому файлі. Виділіть рядок з ним і в правій частині вікна програми виберіть формат, підтримуваний вашим телефоном. Це може бути .avi, .mpeg, .flv які інші. У випадку якщо ви не впевнені в підтримці даних форматів вашим телефонів, виберіть розумне «Мобільне відео» із списку в правому верхньому куті вікна програми. Після цього натисніть кнопку «Кодувати», попередньо обравши кінцеву папку для збереження конвертованого файлу.
3
Підключіть телефон до комп'ютера за допомогою data-кабелю, що йде в комплекті або вставте флеш-карту телефону в кардрідер (крім цього, телефон можна підключити до комп'ютера через Bluetooth). Потім скопіюйте сконвертировать відео і вставте його в папку «Відео», що знаходиться в пам'яті телефону. Скопійований відеоролик тепер можна буде дивитися на екрані телефону.