Як додати пам'ять на телефон.

Дуже часто у власників мобільних телефонів виникає проблема - нестача пам'яті мобільного пристрою. Це пов'язано з тим, що функціональність телефонів постійно посилюється, а збільшити обсяг пам'яті в телефонах виробники не прагнуть. У результаті виходить, що пристрій дає можливість завантажити і встановити різноманітні додатки, але в силу відсутності вільної пам'яті користувач цього зробити не може.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили збільшити пам'ять телефону (Samsung, Nokia та ін.), У вас є кілька способів зробити це. Перший - віддайте свій телефон в компанію, яка займається ремонтом мобільних телефонів, і попросіть їх зробити перепрошивку вашого апарату. Це прибере всі непотрібні елементи, які були присутні при заводській версії прошивки, отже, обсяг оперативної пам'яті збільшиться. Крім цього, поговоріть з майстром і поясніть, яку мету ви переслідуєте. Напевно, він порадить вам, яку версію краще використовувати і чому.
2
Другий спосіб - це карта пам'яті для телефону. Більшість мобільних телефонів спочатку в своїй комплектації містять карту пам'яті з певним обсягом. Але це не означає, що максимально можливий обсяг пам'яті досягнутий. Будь телефон має обмеження на додаткову пам'ять. Ознайомтеся з інструкцією до телефону і дізнайтеся, який максимальний обсяг додаткової пам'яті можливий для вашої моделі. У зв'язку з цим підберіть собі нову карту, якщо стандартна не підійшла.
3
Як правило, все навантаження на себе нестиме саме карта пам'яті. Наприклад, сучасні моделі компанії Nokia, пам'ять телефону яких зазвичай занадто мала, дозволяють використовувати карти пам'яті об'ємом до 16 або навіть 32 Гб. Придбайте максимально можливу пам'ять, і ви зможете завантажувати в телефон не тільки музику і фото, а й різноманітні відео ролики і навіть повнометражні фільми. Оперативна пам'ять таких телефонів зазвичай не перевищує 60-70 Мб, що не дозволяє встановити на телефон додаткові додатки.
4
Найкраще встановлюйте додатки і завантажуйте мультимедійні дані виключно на карту пам'яті, а оперативну пам'ять залиште вільної настільки, наскільки можливо, адже від цього залежить швидкість роботи вашого телефону. До того ж, помінявши мобільний пристрій, ви зможете швидко отримати файли зі старого телефону, просто перемістивши карту пам'яті.
Не так давно в мобільних телефонах стали активно використовувати змінні карти пам'яті, але і зараз у продажу багато моделей, що зберігають дані тільки у вбудованій пам'яті, яку неможливо збільшити. Якщо ви щасливий власник мобільника з картою пам'яті, то для розширення пам'яті вам потрібно всього лише купити нову карту більшого розміру.
Інструкція
1
Перед тим, як відправитися в магазин, буде непогано ознайомитися з технічними можливостями моделі вашого телефону, адже деякі пристрої не визначають карти пам'яті більше встановленого виробником ліміту. Пов'язано це з особливостями апаратної «начинки» телефону.
2
Щоб дізнатися, на що здатний ваш мобільний помічник, можете зайти на офіційний сайт виробника і знайти повний опис технічних характеристик моделі. Також, можна скористатися даними з будь-якого онлайн-каталогу, наприклад, з Яндекс.Маркета, де зібрана інформація по більшості моделей техніки, яка є або була у продажу в останні роки.
3
Дізнавшись, який максимальний обсяг пам'яті підтримує ваш телефон, перевірте, яка картка знаходиться у даний момент. Якщо ви не знаєте, як побачити цю інформацію з меню телефону, пошукайте роз'єм для карти пам'яті на корпусі мобільника - зазвичай його закриває гумова або пластикова заглушка. Більшість карт пам'яті можна вийняти з телефону, якщо злегка натиснути на карту. Діставши карту, ви побачите, який її розмір.
4
Тепер можна йти в магазин за новою картою більшого обсягу, а потім встановлювати її в телефон. Вийміть стару карту, а на її місце вставте нову.
Корисна порада
Щоб перенести дані зі старої карти на нову, підключіть карту до комп'ютера за допомогою карт-рідера і скопіюйте інформацію на жорсткий диск. Після цього підключіть нову карту і перемістіть дані на неї.