Як приготувати наживку.

Завдяки м'якій тістоподібної формі, магазинні варені суміші вдало використовуються у вигляді наживки. По складу вони не завжди однорідні, що незручно при насадці на гачок. У продажу в зоомагазинах можна придбати різноманітне готове тісто для рибної ловлі. Його використовують саме по собі або змішуючи з хлібними сухариками.
Вам знадобиться
  • - тісто;
  • - тертий сир;
  • - барвник;
  • - консервований корм для тварин;
  • - підсилювач смаку.
Інструкція
1
Готуючи хороше штучне тісто в домашніх умовах, витримайте базову суміш в співвідношенні 50:50. Виберіть порошкоподібні або рідкі добавки. Якщо використовуєте в сухому вигляді, то краще використовуйте сирну пудру, природні екстракти- порошки з крабів, мідій. Рідина додавайте в останню чергу, змішавши всі інгредієнти. Приєднаєте до замісу воду і яйця.
2
Добре збийте яйця і додайте рідкі складові, приправи і підсилювачі смаку. Засипте пудру і ретельно перемішайте. Суміш спочатку буде сухою, якщо перебільшити кількість пудри. В протилежному випадку при м'якому грудці тесту, залиште наживку на п'ять хвилин. Матеріал підсохне і стане більш щільним.
3
Для заморозки зробіть тісто м'якше. В морозилці воно затвердіє. Якщо у вас немає можливості придбати основу для суміші, зробіть насадки з тіста і різних продуктів. В якості добавки можна з успіхом застосувати сухий або консервований корм для тварин. Це один з найпростіших варіантів. Всі компоненти продаються в звичайних продуктових магазинах чи супермаркетах.
4
Консерви з риби та корм для тварин самі по собі мають липку основу. Додайте до складу хлібні крихти і отримаєте поширену, придатну наживку.
5
Роблячи наживку із сухих сумішей, додайте клейкий склад. Це необхідно для скріплення води, яєць і порошків. Для цих цілей пшенична клейковина є найпоширенішим матеріалом. Але її не можна застосовувати у великій кількості. Можуть вийти насадки за своїми властивостями, порівнянні з гумою. На таку наживку риба навряд чи клюне.
6
Якщо насадки з використанням клейковини вийшли тугими, розведіть суміш молоком з низьким відсотком білка. Можна використовувати в цих цілях суху дитячу молочну суміш. Наживка від цього стане тільки апетитно.
7
Багато рибалок користуються покупними наживками для рибної ловлі, але фахівці вважають за краще робити суміш власного виготовлення. Це додає впевненості у складі та якості приманки і зберігає індивідуальний підхід.
Корисна порада
Найкраще готову наживку тримати в морозильній камері, аж до використання.