Як топити піч.

Здавалося б, що може бути простіше, ніж піч розтопити? Однак існують рекомендації, які дозволять отримати від печі максимальний ККД, а також насолодитися приємними хвилинами у домашнього вогнища.
Інструкція
1
Успіх розпалювання печі залежить від багатьох факторів: самої конструкції, розташування печі, виду палива і його кількості, а також простого вміння.
2
Отже, до того, як ви покладете дрова в топливник, спочатку необхідно очистити решітку колосника і зольник від золи, щоб повітря рівномірно надходив до всіх палаючим дровам. Це роблять, вигрібаючи золу з піддувала кочергою. Самі дрова повинні бути абсолютно сухими, однакового діаметра 8-10 см. Найкраще для пічного опалення використовувати березові або дубові дрова. Кладіть їх у топливник так, щоб між стелею топливника і самими дровами залишилося простір не менше 20 см. Щоб топливник не охолоджує, закладайте все дрова одразу перед розпалюванням, щоб постійно не відкривати дверку топливника.
3
Розпал дров у грубці ні в якому разі не можна робити за допомогою горючих рідин. Це може деформувати піч. Візьміть березову кору, лучину або папір, підпаліть і підкладіть під дрова.
4
Зрозуміло, топити грубку можна тільки тим паливом, яке передбачено пічником. Тобто, якщо в ній не передбачена розпалювання вугілля, то ні в якому разі топити вугіллям можна. Тому краще спочатку будувати або вибирати піч, яка може працювати на різних видах твердого палива. Найефективнішим є антрацит. При згорянні кілограм цього палива виділяє 7200 Ккал. Кам'яне вугілля до 7000 Ккал, буре вугілля і брикетний торф - 4000-4500 Ккал, кусковий торф - 3000 і дрова виділяють найменше теплоти - 2800-3000 кілокалорії з кілограма. Зате дрова самий екологічно чистий вид палива. До того ж його тепловіддача залежить від ступеня просушування. Сухі дрова можуть віддати до 4500 Ккал, тоді як дрова 50% вологості всього 2000 Ккал.
5
Якщо ви топіть вугіллям, то майте на увазі, що тепловіддача вугільної пилу не менше, ніж великих шматків? тому її завантажуйте в топливник по 1-2 пакета разом з великими шматками вугілля. У разі, якщо все вугілля дуже невеликий, розтопити піч можна таким чином: поставте на колосник відрізок широкої жерстяної труби. На дно покладіть короткі дрова, зверху - шматки вугілля, а навколо труби утрамбуйте вологий дрібне вугілля. Потім труба акуратно виймається і пекти затоплюється.
6
Незалежно від виду палива, потрібно обов'язково регулювати приток кисню через піддувало в топливник, а також ягу в самій трубі за допомогою в'юшки. Коли піч розтоплюється, в'юшки і піддавали відкриті. Якщо дрова добре розгорілися, дверку піддувала залишають трохи відкритою, щоб повітря надходило не надто багато, інакше все тепло відлетить під час розпалювання. В'юшку же закривати лише тоді, коли над шаром тліючих вуглинок не перестане витися блакитне полум'я. Це вірна ознака того, що небезпечного для здоров'я чадного газу більше немає.