Як злити конденсат.

Конденсат в автомобілі утворюється в той момент, як ви тільки заглушили двигун. Система зовні остигає набагато швидше внутрішньої, тому у вихлопній трубі можуть з'являтися росинки. Через деякий час вони замерзають, а при включенні двигуна знову тануть і починають капати з труби. Фахівці стверджують, що накопичення конденсату у вихлопній трубі не приносить шкоди автомобілю, проте власники самих автомобілів з ними категорично не згодні.
Інструкція
1
Конденсат з'являється і в самому двигуні автомобіля у зв'язку зі змішуванням масла з водою. Після того, як двигун охолонув, на його верхній частині залишається шар нальоту - це і є конденсат.В принципі, конденсат утворюється практично у всіх системах в автомобілі. Однак не всі з них можуть продовжувати ефективно і безпечно працювати в такому стані, тому, якщо ви помітили, що машина стала працювати гірше, організуйте злив конденсату з найважливіших автомобільних систем.
2
Якщо в ресівері транспортного засобу скупчився конденсат, використовуйте спеціальний клапан для його автоматичного зливу. Встановіть слив на ресивер пневматичної гальмівної системи вашого автомобіля. Такий пристрій забезпечить стабільну безвідмовну роботу з усунення конденсату. Клапани оснащені системою автоматичного підігріву, тому можливість замерзання вологи, що скупчується в ньому, виключена. Крім цього клапан суміщений з сепаратором, що значно розширює функціональні можливості пристрою.
3
Злив конденсату з редуктора можна проводити вручну. Для цього відкрутіть зливну пробку в нижній частині редуктора і злийте конденсат, попередньо підклавши під редуктор ганчір'я, оскільки при попаданні конденсату під капот може утворитися неприємний запах, який потім буде досить складно видалити.
4
Якщо ви злили 15-20 мл конденсату, то можете бути спокійні: ваш автомобіль знаходиться в хорошому стані і така кількість конденсату не може вплинути на його роботу. В принципі, після зливу конденсату, якщо він не впливав на справність автомобіля, ви не повинні відчути ніякої різниці при управлінні своїм транспортним засобом.
Зверніть увагу
Головне - слідкуйте за станом усіх автомобільних систем, щоб не допустити ситуації, коли навіть злив конденсату не допоможе в усуненні несправностей вашого автомобіля.
В результаті тривалої роботи машини практично у всіх системах утворюється конденсат у вигляді рідини чи газу. Зайве скупчення таких відходів призводить до порушення роботи автомобіля. Професіонали рекомендують зливати конденсат з редуктора після кожних 5 тис. Км пробігу.
Вам знадобиться
  • - тканина;
  • - шприц;
  • - тонка трубка;
  • - хомут.
Інструкція
1
Запустіть двигун і грунтовно прогрійте автомобіль. Тепло розтопить конденсат з желеобразного стану в рідкий, що допоможе швидше його злити. Перед виконанням процедури потрібно заглушити машину.
2
Підстелити тканину під редуктор. Це необхідно для запобігання появи плям від конденсат а, який досить швидко в'їдається і має стійкий неприємний запах.
3
Внизу редуктора розташовується зливний отвір або трубка, звідти і потрібно злити накопичився конденсат . У деяких моделях автомобілів зливний отвір закривається шестигранним болтом, який потрібно відкрутити. Витягніть заглушає пробку або відверніть шланг і перекладіть на двигун.
4
Для витягування накопичилася рідини необхідно озброїтися шприцом, які мають обсяг 10 мл. Замість голки прикріпіть тонку пластикову або силіконову трубку і через отвір пропустіть її на дно редуктора. Після цього витягніть конденсат .
5
Повторюйте процедуру витягування до тих пір, поки рідина в редукторі не закінчиться. У нормі загальний обсяг накопичився конденсат а не повинен перевищувати 30 мл. Зайвий обсяг злитою рідини говорить про низьку якість бензину або газу, а також про можливі збої в роботі системи подачі палива.
6
Після повного видалення конденсат а необхідно заглушити зливний отвір в редукторі кришкою або шлангом подачі тиску. Закритий слив потрібно додатково закріпити хомутом.
Зверніть увагу
В редукторах, починаючи з 4 покоління (Система IGS), злив конденсату не потрібно, оскільки він, разом з переробленим газом під високим тиском потрапляє в камеру згоряння двигуна.
Корисна порада
Якщо зливний отвір знаходиться на дні редуктора, то замість шприца можна використовувати довгу силіконову трубку. Через неї конденсат легко зіллється в будь-яку підставлену ємність.