Як збільшити низькі частоти.

Про якісну аудіосистему кажуть, що вона добре передає баси. Для цього зовсім не обов'язково, щоб вона володіла високою вихідною потужністю. Якість передачі низьких частот залежить від зовсім інших факторів.
Інструкція
1
Знайдіть на аудіопристрої регулятор тембру або еквалайзер. Можливо, погана передача низьких частот обумовлена виключно їх неправильної налаштуванням. Збільшивши рівень низьких частот, не забудьте хоча б частково придушити високі. Якість звучання стане помітно приємніше без будь-якої переробки апаратури. Але пам'ятайте, що занадто сильний завал високих частот подобається не всім.
2
При відсутності не лише еквалайзера, а й навіть звичайного регулятора тембру додайте його самостійно. Підключіть між виходом джерела сигналу і входом підсилювача резистор номіналом близько 1 кОм. Потім візьміть конденсатор ємністю близько 0,1 мкФ і включіть його між входом підсилювача і загальним проводом через змінний резистор опором близько 20 ком. Користуючись цим нескладним пристосуванням, ви зможете регулювати тембр звучання.
3
Спробуйте знайти на аудіопристрої перемикач динамічного посилення басів. Ввімкніть. Але намагайтеся не використовувати такий режим спільно з навушниками, оскільки специфічні прийоми, використовувані при динамічному посиленні басів, за деякими даними, не безпечні для слуху.
4
Спробуйте змінити акустичні системи на більш якісні. Ви виявите, що передача басів значно покращиться навіть при використанні того ж підсилювача. Але уникайте використання сабвуферів з окремими потужними підсилювачами. Сабвуфери здатні розвивати на низьких частотах такі значні звукові тиску, що говорити доводиться про небезпеку не стільки для слуху, скільки для внутрішніх органів людини.
5
Згадайте про забуті в наші дні акустичних системах так званого відкритого типу. Така колонка по своїй конструкції здатна якісно відтворювати низькі частоти тільки в тому випадку, якщо вона має значні габарити. Однак, звучить вона приємніше, і, що важливо, добре «розгойдати» її здатний підсилювач потужністю навіть в декілька ватів, оскільки вона володіє підвищеним коефіцієнтом корисної дії. Як не дивно, найкращим чином звучать часом однополосние АС, де в центрі величезного ящика розташована скромних розмірів динамічна головка. Шкода для здоров'я, властивий сабвуферу, у відкритих АС відсутній, хоча на слух баси здаються хорошими. На відміну від звичайної, таку акустичну систему можна виготовити самостійно, причому, знання та навички будуть потрібні, скоріше, не з області електроніки, а з області столярного майстерності.
6
І останнє. Якщо ви експлуатуєте динамічну головку без корпусу, помістіть її в такій. Ви будете приємно здивовані, виявивши, що та ж сама головка зазвучала зовсім по-новому.