Як записати карту пам'яті для телефону.

Якщо можливості вашого стільникового телефону дозволяють відтворювати музику і відео, то такий апарат без зусиль можна використовувати як кишенькового медіаплеєра. Для цього потрібно помістити в мобільний безліч різних мелодій і відеороликів. Зазвичай для завантаження таких файлів використовують додаткову карту пам'яті, так як часто в самому пристрої недостатньо місця для зберігання великої кількості інформації. Записати карту пам'яті для телефону можна за допомогою декількох нескладних дій.
Вам знадобиться
  • - стільниковий телефон
  • - карта пам'яті
  • - картрідер
  • - комп'ютер
Інструкція
1
Спочатку запишіть музичні композиції і відео, які ви хочете записати на телефон, на жорсткий диск комп'ютера. Помістіть всі медіафайли в одну папку.
2
Якщо ваш мобільний телефон при підключенні до комп'ютера може працювати в режимі накопичувача, то вставте відповідну карту пам'яті у відповідний роз'єм апарату. Потім підключіть стільниковий до ПК за допомогою USB-шнура або Bluetooth-з'єднання.
3
В інформаційному вікні, що з'явилося на екрані мобільного телефону, виберіть режим «Накопичувач». Потім на ПК відкрийте диск C і знайдіть папку, де розміщені необхідні медіафайли.
4
Увійшовши в папку, виділіть музичні файли та натисніть праву клавішу миші. У списку виберіть «Копіювати».
5
Потім натисніть кнопку «Пуск», розташовану в лівому нижньому кутку комп'ютера, і у вікні виберіть розділ «Мій комп'ютер». Знайдіть в цій категорії новий знімний диск.
6
Відкрийте підключений пристрій і відкрийте папку, де зберігаються музичні файли. Потім помістіть курсор у вікно з вмістом папки і, натиснувши на праву клавішу миші, виберіть пункт «Вставити».
7
Далі таким же чином скопіюйте підготовлені відеоролики. Перейдіть в папку для зберігання відео, яка знаходиться на карті пам'яті, і вставте в неї скопійовані файли.
8
Після того, як необхідні файли будуть повністю поміщені на карту пам'яті, відключіть пристрій від ПК. Для цього в правому нижньому кутку екрана натисніть на значок «Безпечне вилучення пристроїв і дисків».
9
Якщо з якихось причин підключити ваш телефон до комп'ютера неможливо, то підключіть до ПК картрідер, відповідний для вашої карти пам'яті. Потім вставте карту у відповідний роз'єм пристрою і відкрийте на ПК розділ «Мій комп'ютер».
10
Скопіюйте підготовлені мультимедійні дані з жорсткого диска і вставте їх у відповідні папки на накопичувачі. Після цієї операції виконайте безпечне вилучення пристрою.