Як малювати курку.

Ще в далекі часи людям подобалося малювати птахів. У природі існує безліч видів. Домашні - кури і півні живуть поруч з людиною, тому зовнішній вигляд птиці визначається її способом життя й місцем проживання. Перед тим як намалювати курку, потрібно провести спостереження за нею, звернути увагу на особливості: розмір самої птиці, тулуба, лап, шиї. Подивитися на форму хвоста, крил, дзьоба, а потім всі тонкощі передати на аркуші паперу.
Вам знадобиться
  • - аркуш паперу;
  • - простий олівець;
  • - ластик;
  • - кисть;
  • - акварельні фарби.
Інструкція
1
Перед тим, як малювати курку, зорово намітьте розташування малюнка, пропорції птиці. Намалюйте одне коло маленький - це буде голова. Поруч з першим колом нанесіть другий, побільше - це туловіще.Плавнимі лініями з'єднайте ці два кола, намалюйте шию, вона повинна поступово товщати від голови до тулуба.
2
Деталізуйте частини голови. Намалюйте дзьоб курки. Він складається з двох трикутників. Верхній - покажіть побільше, плавно зробіть вигин до нижнього трикутника.
3
Курку малюйте в профіль, тому намітьте пропорційно одне око птиці у вигляді невеликого кола, розташуйте його трохи вище середини голови і посуньте до дзьоба. У центі очі намалюйте зіницю.
4
Намалюйте борідку у вигляді листочка, м'яко промальовувати всі лінії. Борідка повинна розташовуватися під дзьобом. Зверху на голові намалюйте невеликий гребінець.
5
Додайте пір'я курки, розділіть їх на певні ділянки, пір'я повинні перекривати один одного, починаючи від передньої частини голови вниз по шиї, потім спині і по хвосту. На шиї малюйте побільше пір'я, щоб вийшов комір. На голові розташуйте їх навколо ока.
6
Домалюйте крило, прорисуйте на ньому пір'я. Намітьте розташування ніг курки. Лапки птаха складаються з трьох пальців спереду і мають один палець ззаду ноги. На кінцях намалюйте кігті у вигляді треугольніков.Ізобразіте хвіст. Почніть малювати спочатку нижні пір'я хвоста, зробіть їх короткими. Верхнє пір'я домалюйте над нижніми, вони повинні бути довгими і округлими.
7
Приберіть всі нерівності, сгладьте лінії за допомогою гумки. Розфарбуйте курку на свій смак, використовуючи акварельні фарби.
Корисна порада
Коли малюєте курку, намагайтеся доповнити малюнок навколишнім світом, щоб птах не виглядала самотньою на аркуші паперу.