Як зробити ремонт в маленькій кімнаті.

Ремонтні роботи, вироблені в невеликих приміщеннях, наприклад, в невеликій ванній кімнаті, мають свої відмінні риси. Це в першу чергу стосується використовуваного обробного матеріалу.
Вам знадобиться
  • - стінові панелі;
  • - стикувальний профіль;
  • - керамічна плитка;
  • - декоративний чобіток;
  • - гіпс;
  • - водоемульсійна фарба.
Інструкція
1
Якщо поверхня стін буде облицьовуватися стіновими панелями, то процес облицювання починайте знизу. Для початку облицюйте нижню частину стін темним тоном, а потім переходите до верхньої частини: колір стінових панелей, використовуваних для облицювання верхньої частини стін, повинен бути трохи світліше тону панелей, застосовуваного в нижній частині кімнати.
2
Закрийте стики стикувальним профілем. Така обробка візуально розширить приміщення.
3
Якщо в якості облицювального матеріалу в невеликій ванній кімнаті використовується керамічна плитка, то виберіть кахель світлого тону. Крім керамічної плитки, знадобиться і декоративний чобіток. Однак якщо чобіток лягає по горизонталі, то кахель повинен бути розташований вертикально, тому що, розташувавши його в горизонті, ви досягнете ефекту тиску стелі на голову.
4
Приділіть особливу увагу стелі в приміщенні. Вважається, що в невеликій кімнатці краще зробити білий глянцевий стеля з гіпсу, який зверху покрити водоемульсійною фарбою: потік світла, що йде від освітлювальних пристосувань, буде чудово відбиватися від такої стельової поверхні і розсіюватися по всій кімнаті.
5
Якщо ж навпаки потрібно «знизити» стелю, тобто усунути ефект «колодязя», то пофарбуйте його в колір трохи темніший стін, а світильники розташуйте таким чином, щоб світло від них не падав на стельову поверхню.
Зверніть увагу
Якщо ви не впевнені в правильності прийнятих рішень, пов'язаних з оформленням приміщення невеликої ванної кімнати, зверніться до дизайнерів-професіоналів: вони підкажуть чимало секретів правильного проведення ремонтних робіт в маленькій кімнаті.
Корисна порада
При виборі керамічної плитки врахуйте той факт, що масштабний малюнок, нанесений на кахель, в маленькій ванній кімнаті неможливо буде оцінити. Крім того, великі за розміром декоративні вставки візуально зменшать приміщення, тому в маленькій ванній кімнаті краще не використовувати такі декораційні елементи.
Щоб кожен день повертатися додому з радістю, необхідно небагато - зробити будинок красивим. У це поняття багато хто з нас вкладають різні значення, однак те, що стиль і гармонія означають красу, нікому не вдавалося оскаржити. Щоб зробити красиву кімнату досить освоїти декілька простих правил оформлення інтер'єру.
Інструкція
1
Отже, правило перше: якщо ви не професіонал, прагнете поєднувати тільки сочетаемое, а не навпаки. Не плутайте і не заважайте стилі - робити це може тільки дизайнер. Виберіть стиль, який вам до душі і дотримуйтеся порад дизайнерів з приводу меблів і декоративних прикрас. Накидайте олівцем ескіз майбутньої спальні (вітальні), позначте зону відпочинку і роботи. Не забудьте про проміжну зону - саме тут ви будете приймати гостей, проводити дозвілля.
2
Зробити красиву кімнату не так просто, як може здатися з першого погляду. Пограйте з квітами і виберете оптимальні. Пам'ятайте, що в малоосвітлених приміщенні недолік сонця можна компенсувати теплим кольором, наприклад, жовтим або його відтінками. У просторій світлій вітальні можна дозволити собі фіолетовий, зелений і блакитний. Ці кольори зорово "погасять" надлишок сонця в будинку і створять настрій спокою, зосередженості. Так, для роботи ідеально підійде блакитний, а для релаксації - бузковий.
3
Після вибору стилю і основних кольорів, подумайте про декор. Прикрасити кімнату можна по-різному, наприклад, спорудити щось своїми руками. Зшийте подушку, змайструєте журнальний стіл або полицю, вилийте свічку. Зроблені своїми руками і правильно розміщені в просторі речі обіграють настрій будинку, додадуть тепла і затишку.
Корисна порада
Щоб зробити свічку своїми руками, досить обзавестися воском (парафіном) і формою. Все інше - справа рук та уяви. Розтопіть віск у ємності, додайте зерен кави, сухих квітів або сухофруктів, залийте форму. Щоб отримати рівномірне згоряння гніту, не забудьте розрахувати ширину нитки: чим ширше площа свічки, тим товщі повинен бути гніт.