Як заховати холодильник. вбудувати холодильник в шафу.

Холодильник - це найбільший побутовий прилад на кухні. Часто буває, що зовнішній вигляд цього агрегату не відповідає дизайну кухні. А ще згодом на поверхні з'являються дефекти, які складно замаскувати. Найпростіший спосіб виправити таку ситуацію - вбудувати холодильник в шафу.
Інструкція
1
Спочатку за допомогою рулетки виміряйте габарити холодильника (висоту, ширину і глибину), запишіть ці параметри на папері.
2
Визначте місцезнаходження радіатора. Якщо холодильник новий, радіатор, швидше за все, розташовується знизу, якщо ж модель трохи застаріла, радіатор може знаходитися позаду. У цьому випадку до виміряного параметру глибини додайте ще розмір радіатора і 2-3 сантиметри запасу, щоб при запуску холодильника, вібруючі частини не торкалися поверхонь.
3
Накресліть макет майбутньої шафи, в який будете ховати холодильник, вказавши розміри всіх панелей. При плануванні розмірів залиште з кожного боку двосантиметрові зазори між стінами шафи і холодильника. У цьому випадку холодильник буде легше помістити в шафу, відкривати дверцята, та й вентиляція простору між шафою та холодильником теж не зашкодить.
4
При плануванні врахуйте, що задню стінку шафи або не встановлюють взагалі або роблять її гратчастої в цілях кращої вентиляції. Для жорсткості конструкції досить поставити 3-4 (залежно від розміру) перемички.
5
Якщо висота холодильника дозволяє, зробіть над ним невелику антресоль, але не на всю глибину - залиште близько 10 сантиметрів від задньої стіни вільними для того, щоб випаровується холодильником волога могла вільно виходити з шафи.
6
Купіть в спеціалізованому магазині всі необхідні для побудови шафи елементи (знадобляться панелі для створення стінок, дверцята для антресолі, ручки для дверей, фурнітура для кріплення дверей, кріплення для стінок, шуруповерт, а також плівка під колір панелей для обклеювання передній частини холодильника). Попросіть, щоб в магазині вам розрізали панелі за розміром стінок майбутньої шафи.
7
Зберіть шафа (крім дверцята), встановіть його на місце і помістіть в нього холодильник. Після цього навісьте дверцята (або дверцята, якщо вашим планом передбачено 2-дверний шафа). Не забудьте обклеїти передню частину холодильника плівкою, що самоклеїться.
Корисна порада
При виборі кольору панелей для шафи стежте, щоб він гармоніював з квітами плитки, шпалер і решти меблів на кухні. Якщо колір не влаштовує, скористайтеся самоклеющейся пленкой.Еслі планується ремонт на кухні з заміною меблів, то замовте собі гарнітур з вбудованою побутовою технікою, в тому числі і холодильником. У цьому випадку холодильник буде не відрізняється від решти комплекту меблів.