Як підібрати колір дивана.

Кожен предмет меблів несе не тільки утилітарні функції. Він повинен відповідати загальному дизайну приміщення і відповідати обраній кольоровій гамі. Особливо це стосується дивана, колір оббивки якого підбирається з урахуванням відтінків всіх предметів інтер'єру.
Інструкція
1
Проаналізуйте всі речі, що знаходяться в кімнаті, де стоїть або буде стояти диван. Якщо колір стін влаштовує, то колір оббивки дивана виберіть відповідно або на додаток до нього. Якщо робите акцент на покритті підлоги, то колір повинен гармоніювати з його відтінком.
2
Не обов'язково робити всі речі в кімнаті одного відтінку точь-в-точь. Достатньо лише того, щоб диван був в одній гамі, що й весь інтер'єр кімнати. Оптимальним вважається підбирати оббивку на кілька відтінків світліше або темніше, ніж стіни.
3
При виборі світлого відтінку, особливо білого, упевніться, що диван можна легко мити або він має знімні чохли, які можна прати. Темні відтінки, особливо з малюнком, володіють тією перевагою, що на їх поверхні менше помітні плями.
4
Візьміть з собою в магазин м'яких меблів зразки колірних рішень, які використовуються в інтер'єрі кімнати. Також може знадобитися план кімнати з фотографіями навколишнього оточення.
5
Якщо вам сподобався який-небудь відтінок майбутнього дивана, обов'язково попросіть у продавця зразки тканин з собою додому. Подивіться, як виглядає цей відтінок в кімнаті в різний час доби і при різному рівні освітлення.
6
При виборі текстури тканини оббивки дивана пам'ятайте, що структурна тканина виглядає по-різному, залежно від освітлення і від кольору стін у кімнаті. Це стосується і ворсових матеріалів.
7
Дизайнери рекомендують використовувати нейтральні колірні відтінки оббивки дивана в сукупності з підкреслюють їх аксесуарами у вигляді подушок і пледів. Їх заміна обійдеться набагато дешевше, ніж зміна кольору оббивки дивана.
Корисна порада
1. Якщо колір дивана набрид, то змініть саму оббивку, звернувшись у відповідну фірму. Там не тільки оновлять м'які меблі, але і зроблять необхідний ремонт.2. При наявності знімних чохлів їх можна мати кілька комплектів і змінювати в залежності від настрою або пори року. Для літа добре підходять легкі натуральні тканини, а для зими більш тяжелие.3. Красиво виглядають портьєри і диван в одній колірній гамі і навіть з однієї тканини.