Як знайти спосіб змінити голос.

Голос - це потужний інструмент донесення інформації, спосіб самовираження і зваблювання. Він важливий так само, як і зовнішній вигляд. Якщо ви не задоволені звучанням свого голосу, виконайте кілька нескладних вправ, які обов'язково вам допоможуть.
Інструкція
1
Більше читайте вголос. Завдяки цій звичці ви розвинете голос, натренуєте інтонацію, поліпшите слухову пам'ять.
2
Запишіть свій голос на диктофон і послухайте, як сприймають його інші люди. Це відмінний спосіб працювати над поліпшенням звучання, прибрати дефекти мови, виявити недоліки в диханні, свист, шипіння.
3
Розвивайте впевненість у собі. Всі психічні процеси здійснюють прямий вплив на промову. Якщо ви не говорите, а шепочете, і голос іноді прорізається з горла, необхідно попрацювати над переконаннями, що виходять у зовнішній світ у вигляді таких проявів. Розберіть страхи, побоювання, невіра в свої сили. Пожартуйте над собою, пообез'яннічайте, поставте собі заздалегідь двійку за мову і вимову, а після цього починайте говорити.
4
Слідкуйте за поставою. Важливо правильно розташувати тіло в просторі, щоб органи не затискалися і забезпечувалися киснем. Розподіліть вагу рівномірно на обидві ноги, випрямити грудну клітку, трохи відкиньте голову назад. При роботі з голосом важливо використовувати все тіло, а не тільки рот.
5
Слідкуйте за диханням. Для того щоб задіяти весь голосовий апарат, необхідне повітря. При звичайній розмові ми використовуємо легкі лише поверхово. Щоб отримати приємний грудний голос, потрібно дихати за допомогою діафрагми. Робіть дихальну гімнастику, за допомогою якої співаки відновлюють свій голос, астматики позбавляються від хвороби і хрипоти.
6
Повторюйте слова і вирази, інтонацію, вимову вподобаного диктора. За допомогою такої практики ви поліпшите роботу мовного апарату і артикуляцію. Це спосіб, який називається копіювання. Так навчаються діти, наслідуючи дорослим.
7
Візьміть уроки вокалу. Мовні та співочі функції голосового апарату тісно пов'язані між собою. Піснеспів допоможе зняти скутість, напруга, поліпшить вимова і артикуляцію, роботу легкіх.Прі співі людина заряджається позитивом, що впливає на весь організм і психологічний настрій.
8
Займіться публічними виступами і вивчіть мистецтво мови. Навчіться керувати своїм голосом, адже він може бути різним: високим, низьким, динамічним і плавним, співучим, жорстким. У різних ситуаціях ви зможете впливати на співрозмовника одним лише звучанням. Багато диктори відвідували курси риторики і їх гарний голос - результат довгої роботи і практики.