Як пофарбувати bmx. візерунок на bmx своїми руками.

Якщо ви хочете змінити імідж не тільки собі, а й своїм речам, наприклад, велосипеду, чому б не взяти фарбу і не надати йому неповторний відтінок або придумати свій авторський малюнок? Все це можна і потрібно здійснити.
Вам знадобиться
  • - кисть;
  • - автомобільна фарба;
  • - грунт;
  • - пульверизатор;
  • - газети;
  • - рукавички;
  • - уайт-спірит.
Інструкція
1
Для початку визначте, коли вам зручно пофарбувати свій bmx. Пам'ятайте, що після того як ви здійсните свою задумку, на велосипеді не можна буде кататися деякий час. Найважче - це вибрати колір і структуру фарби. Виберіть автомобільну фарбу на ваш смак - вона може бути акрилової, люмінесцентної, металевої. Купіть металевий спеціальний пульверизатор для її нанесення.
2
Тепер визначте місце, де ви будете фарбувати bmx - ідеально для цього підійде гараж або балкон. Пам'ятайте, що запах фарби буде вивітрюватись кілька днів. Далі візьміть старі газети або плівку, постеліть їх на підлогу, поставте велосипед на газети. Надіньте одяг, який не шкода забруднити. Старі брюки і сорочка з довгим рукавом - ідеально підійдуть для вашої роботи, і ви не забрудниться.
3
Зніміть всі аксесуари з рами, щоб не забруднити їх, підготуйте велосипед до фарбування. Надіньте рукавички, візьміть в руки шматок наждачного паперу і акуратно пройдіться по рамі bmx. Візьміть пензлик і смахніте утворилася пил. Протріть ганчіркою поверхню рами, потім візьміть балончик грунту і рівномірно розпорошите його по всій рамі. Грунт наносять під фарбу, щоб та краще трималася.
4
Зачекайте пару хвилин і нанесіть грунт повторно, потім він повинен висохнути. Після цього нанесіть фарбу на ваш велосипед за допомогою пульверизатора, повторіть, якщо це необхідно, для досягнення більш яскравого кольору. Потім залиште велосипед сохнути протягом декількох діб. Коли він висохне, ви можете за допомогою маленької кисті намалювати якісь візерунки.
Зверніть увагу
Правильно підберіть наждачний папір, щоб вона не залишила слідів і подряпин на вашому велосипеді.
Корисна порада
Найкраще зайнятися фарбуванням пізньої осені або взимку, коли погода не дозволяє кататися на велосіпеде.Лучше накласти кілька шарів грунтовки - тоді фарба ляже безупречно.Еслі ви хочете щоб обраний відтінок фарби бездоганно виглядав на вашому bmx, пофарбуйте раму спочатку білим цветом.Поправіть фарбу ви можете уайт-спірітом.Купіте фарбу в балончику - так її буде зручно наносіть.Не економте на матеріалах, інакше результат може вас засмутити.