Як намалювати Кенні.

У мультиплікаційного серіалу «Південний парк» є безліч шанувальників по всьому світу. Головний секрет успіху серіалу криється не тільки у притаманному йому грубуватому гуморі, але і в привабливості головних героїв: Еріка, Стена, Кайла, Баттерса і Кенні. Проста, навіть примітивна промальовування «Південного парку» дозволяє кожному з легкістю намалювати улюблених персонажів.
Вам знадобиться
  • папір, простий олівець, ластик, чорний маркер, кольорові олівці, фломастери або фарби.
Інструкція
1
Намалюйте простим олівцем велике коло, який буде головою Кенні. Не користуйтеся допоміжними інструментами, наприклад, циркулем. Подібні «милиці» лише заважають починаючому художнику, не даючи розвиватися окоміру і вмінню чітко виводити бажані лінії на папері.
2
Намалюйте під кругом прямокутник, висота якого повинна бути приблизно дорівнює половині діаметра круга. Ви створили тіло Кенні. Всі персонажі цього мультиплікаційного серіалу намальовані з подібним порушенням пропорцій. Намітьте руки двома дугами по сторонам прямокутника і кружечками позначте форму рукавичок.
3
Додайте коло всередині великого кола і проведіть дві дуги зліва і праворуч від особи Кенні, щоб позначити стягнуті краю капюшона. Внизу прямокутника позначте вузьку смужку штанів і ще нижче - приблизно рівну їй смужку для розставлених врізнобіч ступень. Ноги у героїв «Південного парку» малюються зовсім короткими.
4
Намалюйте два величезних, що сходяться на переніссі очі з маленькими точками зіниць. Очі - це єдина видима глядачам риса особи Кенні. Всі персонажі «Південного парку» настільки окатих і вираз емоцій в серіалі також будується головним чином на «грі очима».
5
Додайте деталей: зав'язки на капюшоні Кенні, блискавку на куртці, відстовбурчені великі пальчики рукавичок. Якщо якісь лінії здаються вам невірними, зітріть їх і Перемалюйте.
6
Обведіть контури малюнка тонким чорним маркером і дайте роботі повністю висохнути.
7
Зітріть олівцеві намітки і приступайте до розфарбовування малюнка. Для цього ви можете використовувати кольорові олівці, фломастери або будь-які фарби. Вам знадобляться всього три кольори: помаранчевий - для куртки і штанів Кенні, темно-коричневий - для внутрішньої обробки капюшона та взуття і нарешті, рожевий - для особи. Всі герої «Південного парку» носять одяг, в якій поєднуються два-три контрастних кольору.
Корисна порада
Спробуйте, користуючись описаним тут способом, самостійно намалювати інших персонажів мультиплікаційного серіалу «Південний парк», щоб краще оволодіти технікою примітивної рисовки.