Як позбутися від непотрібних думок. навчитися позбавлятися від непотрібних думок.

Багатьом знайома ситуація, коли в голові проносяться тисячі думок і немає можливості сконцентруватися на актуальній задачі. Такий стан вимагає великої витрати енергії, що посилює вихід з положення. Ірраціональний процес мислення може стати джерелом стресу.
Інструкція
1
Чи не відганяйте від себе непотрібні або неспокійні думки. Якщо ви почнете це робити, то вони сильніші будуть вас поборювати, ви перенапряжете свою волю і витратите енергію.
2
Почніть процес відстеження думок і їх підрахунок. Наприклад, ось зараз ви подумали про начальника, а тепер ви думаю про їжу. Так про що буде наступна думка? Будьте байдужі до виникаючих в мозку думкам, не включається емоційно. Просто відстежуйте. Підрахунок думок позбавить вас від обертання їх по колу. Незабаром кількість внутрішніх діалогів зменшиться.
3
Розслабтеся. Усунете напругу в м'язах тіла. Для полновесной релаксації необхідно сильна напруга. Проробіть гімнастичний комплекс вправ, після якого ви зможете дати перевтомленим м'язам і свідомості спокій. Здавна відомий ефект світлої і легкої голови після хорошої фізичної навантаження.
4
Дослідіть свою свідомість. Розвивайте думки однієї теми, виключаючи всі інші. Це буде великим досягненням у розвитку контролю мислення. Буденний розум зайнятий одночасно 4-5 видами думок - де взяти грошей, про друзів або дітях, про їжу або пиття, потребах тіла, спогад про останні події.
5
Сповільнюйте подих. Дихайте діафрагмовим способом, тобто при вдиху надувайте живіт, при видиху притискайте його до спини. Видих поступово робіть довше вдиху. Давно помічено, що якщо в голові людини ведеться внутрішній діалог на різноманітні тематики, то його дихання частішає. Коли він зосереджується на одній темі, дихання стає повільним і рідкісним.
6
Переключите мислення на позитивні думки. Коли приходять в голову негативні думки, просочені гнівом, страхом, ненавистю, женіть їх геть. Вони перетворюють людину на раба. Найкраще рішення, яке ви можете прийняти - це забути про такі думках. Починайте думати про щось світле, цікавому, надихаючому.
7
Уравновесьте свій розум. Приляжте в кріслі, закрийте очі. Подумайте про те, що кипіння думок обумовлено занепокоєнням і дратівливістю, за якими ховається страх. Уникайте непотрібних тривог і хвилювань. Будьте усвідомлені до думок і вдумливі.
8
Пам'ятайте, що збалансоване харчування, здоровий спосіб життя, хороші фізичні навантаження, спокійний сон сприяють ментальному рівноваги.