Як виправити хребет.

Викривлення хребта може виникнути з різних причин і буває декількох видів. Способи лікування також можуть відрізнятися один від одного. І тільки фахівець зможе визначити, який з них потрібен саме вам. Самостійно можна лише виділити етапи лікування.
Інструкція
1
По-перше, запам'ятайте, що будь-який вид лікування має проводитися комплексно і починатися з раціонального харчування, збагаченого вітамінами. Крім того, незалежно від способу лікування ви повинні якомога частіше бувати на свіжому повітрі. Для виправлення хребта необхідно стежити за жорсткістю ліжку (можете покласти на ліжко дерев'яний щит). Сидите прямо, звертайте при цьому увагу на те, щоб стілець (а також стіл, якщо ви за ним сидите) відповідав вашому зростанню: при сидінні ноги обов'язково повинні стосуватися підлоги. Крім цього лікар може призначити проведення гімнастики і носіння спеціального лікувального корсета.
2
До речі, невід'ємним елементом одужання є проведення лікувальної фізкультури. Справа в тому, що фізичні вправи не тільки володіють загальнозміцнюючим ефектом, покращують поставу, а й коригують деформацію, стабілізують стан вашого хребта. Зверніть увагу на те, що найбільшого ефекту лікувальна фізкультура допоможе досягти лише на ранніх стадіях, проте, застосовуватися вона може на будь-яких етапах лікування викривлення хребта.
3
Як вже було сказано, причин викривлення може бути декілька. Якщо воно сталося, наприклад, із-за різниці в довжині ніг, тоді можна скористатися простим радою: покладіть під одну ногу якомога більш товсту устілку. Після цього суглоби зможуть взяти потрібну форму, що і допоможе виправити хребет.
Зверніть увагу
Не забувайте про те, що лікування буде визначатися не тільки ступенем деформації хребта, але і віком пацієнта.
Корисна порада
Ні в якому разі не забувайте стежити за своєю поставою. Намагайтеся тримати її прямо при будь-якому положенні тіла (в тому числі і при ходьбі). Завдяки такій нескладній процедурі можна уникнути подальшого викривлення хребта або ж зовсім попередити появу викривлень.