Як міняти в фотошопі кисть.

На перших порах Adobe Photoshop здається програмою із запаморочливим набором функцій абсолютно незрозумілого призначення. Хочеться швидше залишити цю громадину і знову відкрити затишний Paint. Потім, трохи освоївшись, приходить розуміння, що все тут не просто так, але з'являються нові питання. Одним з таких може бути: «як поміняти в цій програмі кисть?»
Вам знадобиться
  • - Русифицированная версія Adobe Photoshop CS5
Інструкція
1
Відкрийте Adobe Photoshop і виберіть інструмент «Пензель» (гаряча клавіша B, перемикання між сусідніми інструментами - Shift + B). Тепер зверніть свій погляд на панель настройки цього інструменту, вона знаходиться якраз під файловим меню програми. У лівій частині цієї панелі знаходиться кнопка, яка дає доступ до останніх використовуються інструментам, вона нам не цікава. А наступна за нею - те, що потрібно. На ній зображений той тип кисті, який активований на даний момент, і її розмір.
2
Натисніть на цю кнопку. Вгорі вікна, що з'явилося перебуватиме повзунок, що дозволяє налаштувати розмір кисті. У нижній частині - таблиця з різними варіантами малюнка кисті. У правому верхньому кутку знаходиться кнопка у вигляді кола з трикутником всередині, яка дає доступ до інших подібних таблиць і інструментам редагування кистей. Поверніться до свого попереднього меню. Щоб вибрати який-небудь з варіантів, зробіть по ньому подвійне клацання лівою кнопкою миші.
3
Продовжуйте слідувати по панелі настройки кисті. Наступна кнопка теж нас цікавить, вона зображена у вигляді схематично зображеного набору кистей, вміщеного в силует файлової папки. Ця кнопка також дає доступ до вибору і зміні кисті, а також до її додаткових налаштувань: динаміці світла, згладжування, аерографії, зміни відстані між мазками, обертанню малюнка, розсіюванню і пр.
4
Доступ до налаштувань, які були описані в попередньому кроці інструкції, може здійснюватися й іншими способами. Перший з них - натисніть гарячу клавішу F5. Другий - клікніть пункт меню «Вікно»> «Кисть». Третій - клікніть на міні-іконку цього меню (вона має вигляд трьох пензликів, поміщених в ємність, схожу на банку), яка за замовчуванням повинна знаходитися поряд з іншими міні-іконками.
5
Ще один варіант зміни кисті: клікніть пункт меню «Вікно»> «Набори кистей» і із запропонованих варіантів виберіть необхідний.