Як захистити свій будинок.

Не дарма кажуть: мій дім - моя фортеця. Для того, щоб це твердження було вірним, необхідно з особливою ретельністю поставитися до безпеки власного будинку.
Інструкція
1
Найперше, про що необхідно задуматися в плані безпеки - це про надійних дверях і гратах на вікнах. Останнє особливо важливо, якщо ви живете на нижніх поверхах, або вікна вашої квартири знаходяться недалеко від козирка під'їзду або пожежної драбини.
2
ґрати на вікнах буваю двох типів - зовнішні та внутрішні. Обидва варіанти є однаково ефективними щодо непроханих гостей. При установці решітки необхідно хоча б на одному вікні в квартирі встановити розстібні дверцята, а ключ від замка тримати в доступному місці, щоб у разі пожежі можна було швидко відкрити вікно і вибратися назовні.
3
Не менш важливо встановити в квартирі хороші двері. Найбільш надійними є металеві двері, надійно вмонтовані в дверний проріз. Для більшої безпеки деякі господарі воліють такий варіант: залишають в будинку дерев'яні двері, а крім неї ставлять в проріз ще й металеву. Виходить подвійна захист житла.
4
При установці двері особливу увагу слід приділити замку. Вони бувають двох видів: накладні і врізні. Як правило, на дерев'яні двері встановлюють накладні варіанти, а на металеві - врізні. Останні є більш надійними, оскільки полотно дверей служить їм і кріпленням і захистом одночасно. Для більш надійного захисту фахівці радять встановлювати на двері не менше двох замків.
5
Для більш надійної охорони свого житла фахівці радять встановити в будинку охоронно-пожежну сигналізацію. На сьогоднішній день багато охоронних агентства пропонують цю послугу за цілком прийнятними цінами. Такі сигналізації дозволяють надійно захистити свій будинок від зломщиків, а широкий діапазон чутливості дозволяє налаштувати датчики на що живуть в будинку домашніх тварин.
6
Для повного спокою фахівці радять застрахувати своє житло. Різні страхові компанії пропонують безліч варіантів страховок від пожеж та пограбувань. Застрахувати можна не тільки квартирку, а й майно, яке в ній знаходиться. Якщо в будинку коштує сигналізація, то страховка обійдеться значно дешевше.