Як визначити самостійність.

У житті ми спілкуємося з різними людьми, це додає різноманітність. Але коли справа доходить до спільних дій, проектів, вибору супутника життя, відбору кандидата на відповідальну посаду, то всі ми воліємо мати справу з людиною самостійним, дорослим, здатним прийняти рішення і відповідати за вчинки. Як правило, ніхто не хоче зіткнутися з інфантильністю. Як же визначити самостійність людини?
Інструкція
1
В особистих стосунках запитаєте, чи є у людини домашня тварина? Турбота про «братів менших» - прояв самостійності. Не навчившись задовольняти свої потреби, облаштовувати життя, людина не зможе допомогти в цьому іншому, нехай навіть тварині. На домашнього улюбленця, особливо якщо це собака, йде достатню кількість часу: прогулянки, дресирування, корм, прибирання. Людина вчиться планувати не тільки свій час, але й життя тварини.
2
Уточніть, чи є у людини молодші брати, сестри або члени сім'ї, за якими потрібен догляд. Як він взаємодіє з ними? Це теж прояв турботи і самостійності, але рівнем на порядок вище, адже ми маємо справу з людиною.
3
Дізнайтеся, живе людина один або з батьками, родичами. Чи був у нього коли-небудь досвід самостійного ведення господарства? Якщо так, то як довго цей період тривав? Мається на увазі, витримав він це випробування чи ні. Адже, живучи окремо від батьків, людина розраховує тільки на свої сили, ставить перед собою цілі і досягає їх, вирішує завдання. Самостійне ведення господарства - це незалежність від оточуючих, а, отже, і самостійність. Має значення також, знімає він квартиру або живе у своїй. Для оренди зазвичай потрібно на багато більше зусиль і витрат, а отже, кількість вирішуваних завдань і відповідальність у людини зростають.
4
Досягнення людини - вірна ознака самостійності. Цілеспрямованість, ініціатива, планомірне втілення ідей у життя - це якості та здібності, що виключають інфантильність. Запитайте людини про те, якими здобутками у своєму житті він пишається. І послухайте його відповідь. Таке питання часто задають кандидатам при влаштуванні на роботу.
5
Займана посада, обов'язки та функції на робочому місці також багато скажуть про самостійність людини. Посидючість, організованість, наполегливість, уміння залучити потрібних людей для вирішення завдань і досягнення цілей, управління співробітниками, прийняття відповідальних рішень - якості та здібності менеджерів і керівників.
6
У розмові самостійна людина частіше вживає слово «я», ніж «ми», уникає виразів в страдательной формі.