Як підвищити рівень ендорфінів.

Гормон під назвою ендорфін приводить людину в стан ейфорії - недарма ж його називають природним наркотиком. Також він відомий як гормон щастя. Підняти рівень ендорфінів в організмі здатне будь-яке позитивне переживання.
Інструкція
1
Позитивні думки допоможуть вам підвищити свій настрій. Постарайтеся контролювати себе: при появі негативних емоцій подумайте про що-небудь приємне. Така нескладна техніка забезпечуватиме викид в кров ендорфінів (ви самі не помітите, як підніметься ваш настрій).
2
Заняття спортом теж будуть сприяти викиду ендорфіну. Особливо ефективним виявиться теніс, біг і плавання. Якщо ви станете займатися тривалий час, то в якийсь момент тренування відчуєте себе краще - це і буде свідчити про те, що ви домоглися бажаного і що стався викид гормонів.
3
На рівень ендорфінів можуть вплинути нові враження: перегляд фільмів, відвідування концертів улюблених виконавців, походи в театр. Хорошим стимулятором викиду гормону ендорфіну може стати і музика. Особливо та, що викликає у вас сильні переживання, навіть сльози.
4
Для того щоб відчути себе краще, ви також можете записатися на прийом до Голкотерапевт. Після процедури голковколювання виділення ендорфінів в кров відбуватиметься так само, як і при сміху. До речі, сміх дозволяє не тільки підвищити рівень гормонів, а й зміцнити імунітет організму.
5
Вживання деяких продуктів теж буде позитивно впливати на ваш стан. Отже не забувайте, наприклад, про авокадо, банани (які є ще й джерелом триптофану, то є такий амінокислоти, яка відповідає за вироблення серотоніну). Не варто дивуватися, але картопля теж сприятиме поліпшенню вашого настрою. Справа в тому, що даний продукт, так само як і банан, є джерелом калію (він допомагає справлятися зі стресами).
Корисна порада
Вплив ультрафіолету на організм теж призводить до викиду ендорфінів. Так що можна сходити на пляж або відвідати солярій. Тільки пам'ятайте про те, що знаходиться там довго не варто - все повинно бути в міру.