Як підписати привітання.

Щоб ваше поздоровлення не загубилося серед інших листівок, необхідно вкласти в нього максимум щирості і тепла. У такому випадку воно «оживе» - перестане бути непотрібної папірцем і буде гріти свого адресата ніжністю і ласкою протягом довгих років.
Інструкція
1
Підписуючи привітання, ви вкладаєте в нього частинку свого особистого ставлення до людини, до якого звертаєтеся. Звичайно, слід розділяти вітальні підпису в залежності від ступеня відносин. Тому перед тим як підписувати привітання, оцініть, наскільки особистим воно може бути.
2
Якщо ви не впевнені у своїх здібностях красиво і небанально виразити свої думки, рекомендуємо скористатися послугами професіоналів. Подивіться приклади готових поздоровлень на сайтах (їх безліч) і виберіть підходяще. Не забудьте його скорегувати, оскільки повністю скопійоване поздоровлення може бути використано будь-ким ще, а найнеприємніше, якщо ця людина встигне озвучити його раніше вас.
3
Якщо ви підписуєте привітання на паперовій листівці, робіть це від руки. Забудьте про те, що в листівках вже присутній поздоровлення. Додати свій підпис просто необхідно, інакше листівка буде виглядати сухо і офіційно, а привітання висловить скоріше зневага, ніж повагу і увагу.
4
Віртуальна листівка буде виглядати більш жваво і цікаво в тому випадку, якщо ви докладете до її оформлення максимум фантазії. Ви також можете попросити допомоги у фахівця, який складе макет на вашу зразком.
5
Само по собі привітання по суті є твором, адресованим конкретній людині, іноді - групі людей. Його структура завжди залишається незмінною. Починайте поздоровлення з обігу, використовуючи не тільки ім'я, але й додаткові слова, які виражають ваше ставлення до вітаю (дорогий, шановний, гаряче улюблений і пр.). Пам'ятайте, що начальство і колег по роботі в зверненні слід називати на ім'я та батькові, якщо у вашому колективі не прийнята більш вільна форма спілкування.
6
За зверненням слід безпосередньо саме привітання, в якому називається подія, на якій воно було створене. Слідом за поздоровленням напишіть адресату свої побажання. Вони підбираються залежно від того, кого і з чим вітаєте.
7
В кінці поздоровлення обов'язково поставте підпис. До імені можна додати додаткові обороти, такі як «З повагою, ...», «Завжди Ваш ...» і т.д. Підпис наприкінці поздоровлення необхідна для того, щоб воно не було забуто або не залишилося лежати як звернення від невідомої особи.